Wpis z mikrobloga

@sztywny_misza: uwielbiam takie firmy, jakbym danej nie znał, to pewnie bym się nabrał. Typowy januszex, na pierwszym miejscu chamstwo i arogancja wlasciciela/menagera, zaraz nad lekcewazacym podejściem do pracowników i ich wyzyskiem.
Bardziej doświadczony Janusz nauczy się, że przy kliencie trzeba gryzc się z język i zachowywać pozory.
No ale za to pięknie wygląda taka firma z zewnątrz, zdjęcia ze wspólnej wigilię pracowniczej, chwalenie się sukcesami, auto firmowe właściciela (koniecznie suv Dacia/Hyundai, później bmw/audi). XD

"Firma roku zaufanie klienta 2022"
"Firma roku nowatorska
  • Odpowiedz
@sztywny_misza: Przypadkowo sie tam znalazlem. I bylo dziwnie... Nikt mi nic nie powiedzial, ale wtedy skojarzylem, czy to nie ta dziwna restauracja z internetow. I okazalo sie, ze tak. Ale jedzenie mi smakowalo :)
  • Odpowiedz
@sztywny_misza: z lekka ironiczne biorąc pod uwagę że właściciel postanowił otworzyć swój interes na wsi i nie wykluczone że sam w niej mieszka czyli w sumie spore szanse że on i obsługa to rzeczywiście wieśniaki ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@sztywny_misza: tak byłem, nie wiem na czym typ zrobił pieniądze ale na pewno nie na gastronomii, g------a pseudo włoska kuchnia o smaku polski lat 90, do tego kuchnia wykonuje wspaniałe pomysły właściciela jak dodawanie polędwicy wołowej do ragu

  • Odpowiedz
@sztywny_misza: kurde byłem w tej knajpie z rodziną i kurna żarcie było spoko. Nic wybitnego ale zjadłem dobre żebro. Ale teraz to już na bank tam nie zajrzę, bucowi nie dam zarobić
  • Odpowiedz