Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam problem.
Chciałem postawić prostą stronę na #wordpress. Użyłem motywu, który kupiłem kilka lat temu. Zaimportowałem content z tej wersji, która mi się najbardziej podobała, żeby szybko podmienić kluczowe elementy. Wszystko jest spoko, robiłem to już kiedyś na innym motywie tego samego producenta, większość rzeczy jest podobna. Ale martwi mnie, że kiedy chcę zmienić coś grubszego, np. tekst na stronie, to na podglądzie w Elementorze czy WP-Bakery widzę tekst, razem z shortcodami i chyba czystym HTML. W co bym nie klikał (tekst/podgląd wizualny), widzę tekst ze zbędnym syfem w postaci kodu. I nie widzę tego na czystej kartce jak normalny kod HTML czy CSS, tylko tekst jest już jakby sformatowany, ale ma wciśnięte dodatkowe znaczniki, ciężko się czyta i edytuje.

Trochę to męczy bułę, bo chcę często wrzucać wpisy, a dodawanie z palca różnych znaczników HTML jest trochę zbędne.

Z autorami motywu się nie skontaktuję, bo już wygasł ten okres wsparcia. Ktoś kojarzy, jak to odkręcić?

#webdev #html #elementor
  • 10
  • Odpowiedz
@testinkow Hm, to chyba nie to. Doczytałem w dokumentacji, że taki błąd się pojawia, kiedy nie aktywujesz WP Bakery. No i wykminiłem, że tę wtyczkę mam i aktywowaną, ale ona chyba specjalnie mnie szantażuje w taki sposób, bo jej nie opłaciłem (nie wiedziałem, że trzeba).
  • Odpowiedz