Wpis z mikrobloga

Niech mi ktoś wytłumaczy łopatologicznie co sie #!$%@?ło z pes'em a mianowicie co to qr-wa jest ten efootball. Rozumiem że efootball 2020 to jest pełnoprawna gra tak? A efootball 2021? W necie napisane ze to tylko odświeżenie poprzednika z 2020 w takim razie efootball 21 to to samo co efootball 20 tylko z nowymi składami, to jaki sens kupować efootball 20 ? ;p A efootball 2022? To jest darmowy? Zmieniony na 23? WTF? Jak jest darmowy to pewnie mega okrojony. Czyli 2020 to normalna gra, 21 to update do 20 a 22 jest darmowy ale zmieniony na 23? XD lol. CZyli która część jest najlepsza? Chce se pograć w pes'a nowego ale ni #!$%@? nie ogarniam co tu sie odwala XD I w ogóle na jakiej platformie są te pesy bo na steam jest tylko 23 a np 21 gdzie dostane?
#proevolutionsoccer #pes
  • 2
  • Odpowiedz
  • 0
@jestem_legenda: dowiedziałem sie tyle ze efootball 2023 (ten darmowy) to gówno jakich mało i nawet za darmo nie warto tego brać. A efootball 2021 kiedyś był na steam ale już go nie ma a gdzie dostać, nie wiem. Znalazłem tylko po jakiś horrendalnych cenach rzędu 400zł
  • Odpowiedz