Wpis z mikrobloga

Tym razem pierwszy właściwy trening Dynamic effort lower po powrocie.

Troszkę problemów z ustawieniem miałem, łańcuchy za wysoko założyłem i aż podskakiwały lol. 5x5 Box squat z SSB 160kg (120kg + ~40kg z łańcuchów). 6x2 Speed deadlift, 210kg (140kg + ~70k z gum)
Dół pleców po tych dwóch ćwiczeniach już wysiadł :P Kiedyś nie miałem sprzętu i już za wiele bym po tych ćwiczeniach nie zrobił przez ten dół pleców. Teraz to co innego :) Dowaliłem nogi robiąc belt squat, tak że były jak z waty , potem jeszcze dwójki na maszynie, Reverse hypers i na tym skończyłem bo już nawet chodzenie sprawiało problemy lol.

Na nagraniu po jednej serii głównych ćwiczeń.

Cały trening
SSB box squats 5x5 160kg (120kg + ~40kg chains)
Speed deadlift 6x2 210kg (140kg + ~70kg bands)
Wide belt squats 5x10
Standing ham curls 3x12
Reverse hypers 3x15

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
  • 18
  • Odpowiedz
  • 1
czemu takie miękkie przedramię przy w tych ciągach? nie boisz się że szarpnie to ramienny, albo biceps?


@bdm_bq: Troszkę przesadnie, za bardzo, ale to przez przerwę, i też wina zbyt lekkiej sztangi, której naciągnąć właściwie nie mogłem bo się po prostu odrywała od ziemi.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Włącz np. 14 sekundę w prędkości 0,25x - popatrz jak się zachowuje miednica i balans całego tułowia - to wtedy ostatnio miałem na myśli co Ci napisałem
  • Odpowiedz
  • 0
Włącz np. 14 sekundę w prędkości 0,25x - popatrz jak się zachowuje miednica i balans całego tułowia - to wtedy ostatnio miałem na myśli co Ci napisałem


@Poemat: Dzięki, tak widać to. I wiesz co myślę że wyrobiłem to sobie przez lata treningów na krzywej podłodze. Bo zorientowałem się że w miejscu w którym robiłem cały czas siady, pod lewą nogą podłoga się mocno uginała. To by też wyjaśniało dlaczego
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: korzystasz, z usług fizjo? Masaże itp? Takiego konia rozbijać to chyba, trzeba młotkiem xD

Sposoby na regenerację jakieś, ciekawe stosujesz Intruder? Oprócz 10k kcal dziennie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: No jestem, naprawdę ciekaw jak ten rok/dwa/trzy się dla Ciebie potoczy, siły masz jak koń, albo dwa ;)

do tego predyspozycje zdrowotne też są, z tego co mówisz, innych kolana bolą, od przysiadów po 100 kg, Ciebie nic ;)

A jak układ pokarmowy? Bóle brzucha? Masz jakieś problemy zdrowotne, ogólnie? Serducho? Nerki? Badasz
  • Odpowiedz
  • 1
@Zimny-jak-lod: Dzięki :) Powoli wracam do gry, cały rok miałem treningi w kratkę i brak skupienia na nich bo budowałem dom, teraz już się przeprowadziłem, ale nadal mam mnóstwo roboty wokół tego, i treningi jeszcze przez jakiś czas nie będą idealne. Ale najważniejsze że już mogę wrócić do rutyny treningowej.

Co do problemów z brzuchem czy trawieniem... BRAK :) Wszystko mogę żreć nic mi nie szkodzi tak naprawdę. Żadnych problemów
  • Odpowiedz