Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak kiedyś miałem na studiach taką dziewczynę, z którą sobie często rozmawiałem na przerwach, pisaliśmy co jakiś czas na messengerze, zdarzyło nam się kilka razy wyjść na miasto. Nie podobała mi się fizycznie (choć nie mówię, że była brzydka, po prostu nie mój typ), nie czułem do niej żadnej mięty, ale była bardzo sympatyczna, wesoła, z poczuciem humoru. No była dla mnie wtedy po prostu taką kumpelą z roku.
Wielokrotnie, gdy z nią rozmawiałem to opowiadałem jej o jakichś moich poprzednich relacjach damsko-męskich, o tym kto mi się podoba, a kto nie. Ona zawsze chętnie słuchała i wesoło komentowała.
Byłem przekonany, że ja też jej się nie podobam, że jesteśmy czysto koedukacyjną parą kumpli.
Po licencjacie nasze drogi się rozeszły, oboje zmieniliśmy kierunek i wydział.
Jakiś rok później zdarzyło nam się rozmawiać na messengerze i pewnego wieczoru ona mi sie zwierzyła, że jej się podobałem i mnie podrywała niby.
Ja takie - WTF, ale jak to, nic nie zauważyłem?
Na co ona wtedy - no jak to nie PRZECIEŻ BYŁAM DLA CIEBIE MIŁA XDD
no i wtedy mnie zamurowało. Osobiście staram się wobec każdego być zawsze uprzejmy i koleżeński, chyba że ktoś zaszedł mi za skórę. Czy jednak w przypadku #p0lka jakakolwiek serdeczność i uprzejmość jest możliwa tylko wobec jednostek, które im się podobają fizycznie? Czy to znaczy, że taka nie potrafiła być tak po ludzku miła wobec faceta, który jej się nie podoba? Czy u nich jest to już forma najwyższego flirtu?
#logikarozowychpaskow #zwiazki #blackpill
Pobierz rales - Pamiętam jak kiedyś miałem na studiach taką dziewczynę, z którą sobie często ...
źródło: 13150501-a8b1e789-bb6c-4145-ad8d-ebae5586c343
  • 54
@rales: Wam to się kurde nie da dogodzić.

Miałeś sytuację, że laska ci dawała zielone światła non stop, których ty nie widziałeś, czy tam nie chciałeś widzieć.
90% Mirków tu płacze, że żadna na niego nawet nie splunie...
Ale morał z twojego wpisu to i tak - "zła p0lka".

Tak ogólnie z tego doświadczenia możesz sobie wyciągnąć wniosek, że nie jest z tobą źle, jeśli jakaś do tego stopnia spermiła -
bzdura, mam przyjaciółki


@Horkheimer: bzdurą to chyba jesteś Ty. Sorry cumplu, każda ale to każda 'przyjaźń' z kobietą kończyła się u mnie w jeden sposób. Jesteś dla nich atrakcyjny dlatego jesteście przyjaciółmi. To że nie było seksualnych zachowań to twoje końskie klapki na oczach. ( ͡º ͜ʖ͡º)

edit :) albo jesteś idealnym friendzone ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ
@onepnch: Z tego samego powodu dla którego jesteś miły dla kumpla xD. Chociaż tyle co się z ziomkami obrażamy w żartach to chyba najgorszemu wrogowi nigdy nie powiedziałem.

Jak z kimś się dobrze dogadujesz, nie patrzysz absolutnie na niego jak na obiekt seksualny to jest ok.

Przyjaźń damsko męska może istnieć, tylko muszą zostać spełnione dwa warunki. Musicie się absolutnie nie pociągać fizycznie, a zarazem dogadywać. Jest to trudne, bo jak
@ameliniummm: Ok, masz takie doświadczenia - spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale, cumplu, nie ekstrapoluj tego na wszystkich. Być może jest to właśnie idealny friendzone, przy czym nikt nie ma żadnych pretensji. Zachowań seksualnych absolutnie nie było z żadnej ze stron. Tak jak powiedziałem - każdy z nas ma własną rodzinę, one mają dzieci (ja nie), małżeństwa... Po prostu fajna, czysta przyjaźń. I takie się zdarzają, dlaczego
@Horkheimer pewnie ze możliwe. Oczywiście że mierze swoją miarą. Miałem tych koleżanek całkiem sporo i tylko kilka z czasów nauki wykazywało idealny friendzone. Ale może zbyt przystojny jestem. ( ͡º ͜ʖ͡º) Mężatki lubią sobie pofrienzonowac ale wiec że droga jest bardzo krótka.
@rales: uczyłem się sporo czasu z babami one są tylko mile jak się im podobasz mnie to wogóle nie dziwi to istoty prymitywnne bezperspektywiczne a jedyne co mają do zaoferowania to dzióre
@rales to samo miałem, tyle ze byłem miły dla jednej laski kiedyś. Niestety byłem zbyt nieśmiały żeby coś poważniej zagadać mimo ze zajebisty mieliśmy kontakt. Dopiero minęło 100 lat, #!$%@? się i jej na GG napisałem ze mi się podobała. Od tamtej port relacja z koleżeńskiej, żartobliwej zmieniła sie o 180 stopni. No raczej tak sie zmieniła ze dziś już nie mamy ze sobą kontaktu :) także tego… lepiej niektórych rzeczy nie
@rales: gdyby bycie miłym to był jakiś znak że się jej podobasz to ja nawet nie, przecież jak jesteś #!$%@? to też dużo loszek będzie wobec ciebie miłych żeby cię nie urazić, to nie jest jak na tych memach że zawsze kwaśna mina
@rales #!$%@?łeś i tyle, jak Ci się podobała to trzeba uderzać dalej jeśli jest możliwość. Najwyżej szybciej się dowiesz że nie tedy droga i czas zaoszczędzony a szkoła/studia to najzdrowszy i najlepszy czas na wiązanie się w pary.