Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak kiedyś miałem na studiach taką dziewczynę, z którą sobie często rozmawiałem na przerwach, pisaliśmy co jakiś czas na messengerze, zdarzyło nam się kilka razy wyjść na miasto. Nie podobała mi się fizycznie (choć nie mówię, że była brzydka, po prostu nie mój typ), nie czułem do niej żadnej mięty, ale była bardzo sympatyczna, wesoła, z poczuciem humoru. No była dla mnie wtedy po prostu taką kumpelą z roku.
Wielokrotnie, gdy z nią rozmawiałem to opowiadałem jej o jakichś moich poprzednich relacjach damsko-męskich, o tym kto mi się podoba, a kto nie. Ona zawsze chętnie słuchała i wesoło komentowała.
Byłem przekonany, że ja też jej się nie podobam, że jesteśmy czysto koedukacyjną parą kumpli.
Po licencjacie nasze drogi się rozeszły, oboje zmieniliśmy kierunek i wydział.
Jakiś rok później zdarzyło nam się rozmawiać na messengerze i pewnego wieczoru ona mi sie zwierzyła, że jej się podobałem i mnie podrywała niby.
Ja takie - WTF, ale jak to, nic nie zauważyłem?
Na co ona wtedy - no jak to nie PRZECIEŻ BYŁAM DLA CIEBIE MIŁA XDD
no i wtedy mnie zamurowało. Osobiście staram się wobec każdego być zawsze uprzejmy i koleżeński, chyba że ktoś zaszedł mi za skórę. Czy jednak w przypadku #p0lka jakakolwiek serdeczność i uprzejmość jest możliwa tylko wobec jednostek, które im się podobają fizycznie? Czy to znaczy, że taka nie potrafiła być tak po ludzku miła wobec faceta, który jej się nie podoba? Czy u nich jest to już forma najwyższego flirtu?
#logikarozowychpaskow #zwiazki #blackpill
rales - Pamiętam jak kiedyś miałem na studiach taką dziewczynę, z którą sobie często ...

źródło: 13150501-a8b1e789-bb6c-4145-ad8d-ebae5586c343

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
@rales: Powiem tak, z jednej strony laski się śmieją że są po prostu miłe dla kogoś a faceci od razu myślą że chcą za nich wyjść za mąż XD A z drugiej strony flirtowanie, podryw wygląda tak jak wygląda, że ona jest miła XDXD A jeszcze inne laski powiedzą że one mają taki styl bycia że wygląda to jak flirtowanie i są oburzone że facet myśli że ona chce się
  • Odpowiedz
którą sobie często rozmawiałem na przerwach, pisaliśmy co jakiś czas na messengerze, zdarzyło nam się kilka razy wyjść na miasto.


@rales: XD ile Ty jeszcze sygnałów potrzebujesz? Miała wejść do łóżka i się rozebrać a Ty byś spytał czy zmokła i potrzebuje byś pożyczył jej ubrań?
  • Odpowiedz
@rales: kiedyś tez myślałem ze jest coś takiego jak przyjaźń damsko męska. Prawda była brutalna. Teraz mamy wspólnego psa, dom i dziecko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fff112: bzdura, mam przyjaciółki od lat (jedną od około 11, drugą jeszcze dłużej, poznaną w czasach szkolnych) - jesteśmy dobrymi przyjaciółmi, każdy z nas jest w związku, nie ma żadnych zakochiwań się czy podrywań. Po prostu jesteśmy wobec siebie sympatyczni, szczerzy, pomocni i żadne z nas nie liczy (i nigdy nie liczyło) na cokolwiek. Jednocześnie nie sądzę, żeby to było zwykłe koleżeństwo, bo jednak osoby te wspierały mnie w naprawdę
  • Odpowiedz
@rales: miałem podobnie. Też tylko takie gadanie raz na kilka dni na przerwie między zajęciami i czasem na messengerze czy jeszcze gg. W końcu się czaiłem że coś jest na rzeczy, przycisnąłem i napisała że jo, przy okazji że wie że mi kto inny się podoba. Po krótkim czasie podczas ktorejs kolejnej rozmowy powiedziałem że dalsze utrzymywanie kontaktu nie ma sensu i finito.
Po wakacjach, na których pracowała w Niemczech,
  • Odpowiedz
@rales: @slabart12 gdybys był oski to by ci prędzej czy później sama zdjęła gacie
A tak to byłbys tylko beciakiem który miał akceptowalny wyglad i chciała cię urobić
Gdyby cię faktycznie mocno pożądala to prędzej czy później bys wyczuł jej napalenie
A tak to liczyła ze będziesz ja zdobywał w „redpillowym” stylu
  • Odpowiedz
I te odpowiedzi wykopków, że jak nie chcesz kogoś wykorzystać, to nie ma sensu utrzymywać z nim kontaktów...

potem się dziwicie, że jesteście samotni
  • Odpowiedz
@rales: to nie jest tak, ze wszystkie kobiety zachowują się i myślą tak samo. Widzisz ze Ty byłeś dla niej miły bo taki masz charakter a za to @onepnch nie byłby dla niej szczególnie miły bezinteresownie. A jesteście tej samej płci. A działacie rożnie. Kobiety tez są różne!
Jedne są miłe tylko dla obiektów zainteresowania, inne dodatkowo jeszcze dla spwrmiarzy od których chca atencji, inne z nudów, inne interesownie
  • Odpowiedz
@Mathas to że ty goniłeś do kogoś w takiej sytuacji z jęzorem na wierzchu to nie znaczy że każdy tak ma. U nas raczej padał tekst jak byliśmy młodzi że ktoś jest nie napalony, zawsze coś się wtedy znalazło ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Aldehyd_Glutarowy: Oprócz ukrainek, co jest mega #!$%@? dla mnie. Gdy poszedłem na studia przeżyłem szok kulturowy. Pamiętam jak kiedyś opowiadałem dziewczyną (p0lką) o tym że z erazmusa przyjadą do nas czarni z byłej koloni francuskiej to oczy im się od razu zaświeciły i podnietka była widoczna.

Kobiety są takie że nawet możesz mieć morde 2/10 ale jak jesteś np. Polakiem to dla ukrainki dostajesz z automatu +5 punktów to samo
  • Odpowiedz