Wpis z mikrobloga

@mirko_anonim
spermienie, chęć bycia sponsorem i zamknięcia w złotej klatce aby mnie niby chronić przed światem (xD) chwalenie się ile to on miał partnerek w łóżku (no kilka razy można popełnić błąd, może się coś nie udać, no ale bez przesady xD), onsy, fwb - odsiewanie na wstępie xD, imprezowy tryb życia (ja jestem ponoć nerdem i na imprezy szłam pod przymusem, także totalne przeciwieństwo xD), brak długoterminowego myślenia (na przykład na
@mirko_anonim: nie nadawaliśmy na tych samych falach w kilku przypadkach, zbyt znacząca różnica poglądów, zbyt daleka odległość też się zdarzyła. Do kilku nie czułam nic prócz sympatii, niestety.
Anonim (nie OP): Z powodu, przepraszam za wyrażenie, bycia takim "#!$%@?". Czyli brak charyzmy, pewności siebie, śmiałości, ogarnięcia, obrotności, ambicji życiowych. Wygląd nie miał zazwyczaj pierwszorzędnego znaczenia, ale odrzucałam facetów niezadbanych, brzuchatych i niskich. Combo niski + ulany na maksa mnie odrzuca...


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
·
Anonim (nie OP): Jak coś to dotyczy kilku różnych facetów:

Bycie aspołecznym- wstyd mi było czasami przed innymi ludźmi bo dziwnie się zachowywał, czułam się jak z gimnazjalistą...

Niezdecydowanie- o wszystkim ja musiałam decydować, gdzie na wakacje, co zjeść , gdzie wyjść w weekend, plus cokolwiek bym nie wymyśliła i tak było źle i pretensje. Każda decyzja nawet najmniejsza to było kilka dni zastanawiania się.

Mały penis(około 8 cm w pełnym