Wpis z mikrobloga

@dzidek_nowak: na przepisach to widzę się znasz jak na dyskleksji. Podpowiem ci, B niebieski ma tu pierwszeństwo i teraz podumaj dlaczego. A co do tego, że C żółty nie ma nikogo po prawej to już totalnie zarypałeś XD
@danoneek powiem ci czemu niebieski jedzie pierwszy, tylko chcę zobaczyć, czy ten as mądrości, który się tu z wszystkimi naparza załapie
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@danoneek nie ma go po prawej tylko na wprost. To że droga jest prosta nie znaczy, że przy braku prawej jeździ ktoś z prosta jest po prawej. Jedyne czego się tu można przyczepić to to, że jest podwójna ciągła ale nie ma znaków pionowych więc jest to równorzędne. Trochę gdybanie co autor miał na myśli ale tak wychodzi.

@Smarek37 o widzę mnie stalkujesz ale marne to działanie bo jak jesteś u mnie
@dzidek_nowak:

jak jesteś u mnie na czarno misiaku to nie przychodzą mi powiadomienia

Twoja strata.

nie ma go po prawej tylko na wprost

Oczywiście, że ma go po prawej, bo skręca xd
Widzę, że dalej nie masz pojęcia czemu niebieski ma pierwszeństwo. Lepiej zdaj prawojazdy, bo teraz wraca moda na skrzyżowania równorzędne :)
@dzidek_nowak: Oddaj lepiej prawo jazdy jak masz, bo leżysz na teorii. Lepiej dla Ciebie będzie jak pójdziesz i się douczysz (nie mówię tego prześmiewczo, ale dla twojego dobra kiedyś przez takie myślenie zrobisz kolizję i będziesz przekonany, że miałeś pierwszeństwo).
@danoneek typie, zdawałem niedawno na kategorię C a testów się nie uczyłem za bardzo i zdałem bez problemu. Więc to raczej w Tobie leży problem.

@Smarek37 Ciebie to tam rozbitym busem od pola do pola wożą i masz Passata w tdi więc nie za bardzo masz co do powiedzenia.
@dzidek_nowak: No chyba jednak w Tobie :) Masz pierwszy lepszy filmik, obym tylko na Ciebie nie trafił na drodze...

zdałem bez problemu


Pewnie dlatego, że nie zmieściłeś się na uliczki osiedlowe tym swoim pojazdem na kategorię C bo tam już dawno byś #!$%@?ł

nie ma go po prawej tylko na wprost.


Szczęście, że motocyklista wie kogo ma po prawej stronie na tym filmiku XD

@Smarek37 On nadal nie czai, a chwali
danoneek - @dzidek_nowak: No chyba jednak w Tobie :) Masz pierwszy lepszy filmik, oby...
@danoneek: typ jest przekonany, że jest alfą i omegą a nie ma pojęcia jaka tu zasada obowiązuje i nie jest to zasada prawej strony. Pierwszeństwo ma pojazd, który jedzie prosto, potem dopiero wg zasady prawej. Jego C mi w niczym nie zaimponuje. CE to ja mam już od 30lat. Szkoda z typem dyskutować, bo to jak z koniem gadać.
@Smarek37: Czekaj… Czy Ty teraz twierdzisz, że jadąc prosto nie musisz przepuszczać po prawej stronie osoby która ma zamiar wykonać skręt w prawo czy w lewo? No teraz to Ty też dowaliłeś
@Wredna_pomarancza: i żeby ci ułatwić to jest to zdanie w tym artykule, które dotyczy tej sytuacji

a jeżeli skręca w lewo - także jadącemu z kierunku przeciwnego na wprost

Prawidłowa kolejność niebieski, żółty, różowy
@Smarek37: Więc pojazd B nie musi ustąpić pojazdowi A? Pst, podpowiem, A jest po prawej stronie B i w przepisie nic nie ma, że tej reguły nie stosuje się, bo to skrzyżowanie typu T, albo droga przelotowa. Pst, podpowiem: B ustępuje A, A musi ustąpić C, a C ustąpić B. To takie zadanie przedszkolne na kursie prawa jazdy, możesz nie pamiętać skoro było dawno:)
@danoneek nieładnie mnie tak obgadywać i nie wołać podczas gdy w innym wątku rzeczowo i kulturalnie ci wyjaśniłem dlaczego nie można skręcać w prawo z lewego pasa. (,)

@Wredna_pomarancza widzę koleżanka już po urlopie i wróciła na ukochany tag. ( ͡ ͜ʖ ͡)