Wpis z mikrobloga

@Wredna_pomarancza:

Więc pojazd B nie musi ustąpić pojazdowi A?

Nie nie musi, bo A jest zablokowany przez C
zacytowałem ci zdanie, które dotyczy tej sytuacji, a ty dalej się upierasz. Niebieski jedzie prosto, pozostałe skręcają w lewo więc ustępują. Naprawdę to takie trudne?
a jak się dobrze bawię, aż szkoda spać. tylko trochę wstyd, żeby koleżanka ze świeżym prawkiem wyjaśniała podstawy kolegom ze stażem, pierwotnie myślałam, że na tagu się czegoś nowego nauczę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Wredna_pomarancza: dajesz ładnie radę, a jest tu tyle asów, że roboty masz na kilka lat do przodu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziś się znowu dowiedziałem, że nie ma przepisu,
@Smarek37: stary, ale czy ty nie rozumiesz, że tu każdy ma pierwszeństwo? Zobacz - wszyscy dojechali jednocześnie do skrzyżowania i teraz:

1. B nie może jechać prosto bo musi puścić A.
2. A nie może skręcić w lewo bo musi puścić C.
3. C nie może skręcić w lewo bo musi puścić B.
4. B nie może jechać prosto bo musi puścić A.

itd.

Miałbyś rację gdyby co najmniej jeden z
@Smarek37: nie wiem jak Ci mam to wytłumaczyć. przepis jest prosty, puszczasz pojazd znajdujący się po prawej, druga część artykułu nie wyklucza tej sytuacji. to typowa sytuacja patowa omawiana na kursach.
Może tak, jesteś kierowcą B. Czytasz przepis pod siebie: muszę ustąpić kierowcy po prawej, a także jeśli skręcam w lewo... Ale ja jadę prosto, więc ustępuję temu po prawej.
Jesteś kierowcą A? To ustępuję swojemu po prawej. A jestem C?
@Krupier: gościu przeczytałeś ten art który przytoczyłem? Przeczytaj na spokojnie i przeanalizuj to sobie na spokojnie. Nie chce mi się z wami spierać bo wiem że mam rację, a pomarańczka sobie zaczyna szydzić, że prawko dawno temu robione. Albo gadamy jak dorośli, albo dajmy sobie spokój.
gościu przeczytałeś ten art który przytoczyłem? Przeczytaj na spokojnie i przeanalizuj to sobie na spokojnie. Nie chce mi się z wami spierać bo wiem że mam rację, a pomarańczka sobie zaczyna szydzić, że prawko dawno temu robione. Albo gadamy jak dorośli, albo dajmy sobie spokój.


@Smarek37: dobra, czyli beton.

No cóż, nie masz racji i nie znasz (lub po prostu błędnie rozumiesz) przepisów. Może koleżanka będzie miała do ciebie cierpliwość. Tymczasem
Pobierz Krupier - >gościu przeczytałeś ten art który przytoczyłem? Przeczytaj na spokojnie i ...
źródło: FireShot Capture 1098 - Mapy Google - www.google.com
@Krupier: sytuacja jest prosta, każdy ma zablokowaną prawą stronę, niebieski jedzie na wprost ma pierwszeństwo a ty to negujesz, ok masz prawo, aż dzwona nie zaliczysz, twoja sprawa Eos
@Wredna_pomarancza z tego typa szydziłem tylko z jednego powodu. Troll łazi za mną po wykopie i sra przy każdym komentarzu, więc taka sprawa osobista. Do normalnych użytkowników się nie przyp....m
@Smarek37: dobrej nocy, bo już mi się nie chce, zresztą już więcej nie wymyślę. a jakby coś, to serio, zapytaj jakiegoś eksperta, sporo jest ich w social mediach, lepiej upewnić się za wczasu, niż potem płacić, sam mówiłeś, że równorzędne coraz popularniejsze.
sytuacja jest prosta, każdy ma zablokowaną prawą stronę, niebieski jedzie na wprost ma pierwszeństwo a ty to negujesz, ok masz prawo, aż dzwona nie zaliczysz, twoja sprawa Eos


@Smarek37: no dokładnie, sytuacja jest bardzo prosta, opisałem ją ja, opisali inni, ty ją rozumiesz po swojemu i na twoje nieszczęście błędnie. Tylko po co w tym błędzie tkwić?

Powtórzę. Wszyscy jednocześnie dojeżdżają do skrzyżowania i teraz:

1. B nie może jechać prosto
@Krupier:

Na podstawie którego przepisu chcesz dać w tej sytuacji pierwszeństwo pojazdowi jadącemu prosto

Jeszcze raz ci zacytuję kluczowe zdanie z art25

a jeżeli skręca w lewo - także jadącemu z kierunku przeciwnego na wprost

Przeczytaj proszę ten art i popatrz na sytuację z obrazka bo serio nie masz racji. Wg ciebie kto ma wtedy pierwszeństwo, gdy każdy jest z prawej zblokowany?
@Smarek37: ok, czyli kompletnie nie rozumiesz przepisów.

To jeszcze pytanie inne bo widzę, że poprzedniego mojego się chyba boisz.

niebieski jedzie na wprost ma pierwszeństwo a ty to negujesz


Ok, niebieski pojechał na wprost, ale różowy wyjechał już na jezdnię i zderzył się z niebieskim. Czyja wina i dlaczego?

Wg ciebie kto ma wtedy pierwszeństwo, gdy każdy jest z prawej zblokowany?


Każdy ma pierwszeństwo dlatego to jest klasyczna zagwozdka, która pojawia
@Krupier: ale jakie wjechał już na jezdnię i się zderzył XD
Masz sytuację obrazkową i masz podać kto ma pierwszeństwo, a nie kto wjechał pierwszy i z kim się zderzył. Masz tu linka do tej zagadki z obrazka i tam jest to dokładnie tak samo przedstawione jak ci tłumaczę. Dobra mi się już naprawdę nie chce, bo i tak do was nie dotrę. Autor tej zagadki to pewnie taki sam beton
ale jakie wjechał już na jezdnię i się zderzył XD


@Smarek37: no normalnie. Niebieski pojechał prosto, ale różowy mu wyjechał i bum, zderzyli się. Kto jest winny i dlaczego?

Twój link W OGÓLE nie potwierdza twoich teorii, same ogólniki w stylu "zwykle", "zazwyczaj" itp. Zero odniesień do przepisów. Ty to czytałeś?
@Krupier:

ale różowy mu wyjechał i bum, zderzyli się. Kto jest winny i dlaczego?

dobra szkoda gadać, bo jednak faktycznie beton totalny.
Ps tak czytałem w przeciwieństwie do ciebie
dobra szkoda gadać, bo jednak faktycznie beton totalny.


@Smarek37: póki co to ty się boisz odpowiedzieć na moje dwa proste pytania. :D

No powiedz specu, kto jest winny gdy dojdzie do kolizji niebieskiego z różowym i dlaczego?

Ps tak czytałem w przeciwieństwie do ciebie


@Smarek37: to jeszcze wypadałoby zrozumieć, nie sądzisz?
@Krupier:

No powiedz specu, kto jest winny gdy dojdzie do kolizji niebieskiego z różowym i dlaczego?

Pierwszeństwo w kolejności niebieski, żółty, różowy i ty się k..wa pytasz kto jest winny i dlaczego. Oczywiste, że różowy, a dlaczego? Może dlatego, że czyta twoje bzdury. Dobra trzymaj się tam, bo krwa szkoda palców na tą jałową dyskusję.
Pierwszeństwo w kolejności niebieski, żółty, różowy i ty się k..wa pytasz kto jest winny i dlaczego. Oczywiste, że różowy, a dlaczego?


@Smarek37: czekaj #!$%@? co? XDDDDD

Ty KOMPLETNIE nie znasz przepisów. :D Ja #!$%@?ę, to jest naprawdę dramat. Zwykłe skrzyżowanie równorzędne i winny kolizji kierowca będący po prawej, co ja czytam. XD

@Wredna_pomarancza typ niesamowity. :D Różowy winny kolizji z niebieskim. :D

Szkoda, że nie ma gość odwagi odpowiedzieć na pytanie