Wpis z mikrobloga

Chodzi mi o tą konkretną sytuację bo o niej tu mowa


@Smarek37: ale obecność żółtego nic tu w tej kwestii nie zmienia i nie daje w żaden sposób pierwszeństwa jadącemu prosto nad pozostałymi pojazdami. Po prostu.

Jak żółty tu nie ma znaczenia? Przecież kwa jest na tym obrazku, wszyscy są w tych samych miejscach, a nie że jeden 10m od skrzyżowania, drugi 100, a trzeci już dawno w innym mieście.


@
@Krupier: błędne koło to jest na X-ie jak wszyscy jadą prosto. Tu sytuacja jest klarowna. Niebiedki jedzie prosto, ma pierwszeństwo przed żółtym, różowy jest zablokowany, przejeżdza na końcu. Ja nie wiem jak mam do ciebie dotrzeć.
Ja nie wiem jak mam do ciebie dotrzeć


@Smarek37: póki co to chyba każdy w tym wątku próbuje ci wytłumaczyć, że to ty nie masz racji. Nie wiem, nie bierze cię żadna refleksja skoro tyle ludzi próbuje cię prostować czy po prostu jesteś jednym z tych "co łoni mi tu bedo godoć, jo wim lypij!"?
@Krupier: ale co mi każdy próbuje wytłumaczyć. Jak na razie to ty się uczepiłeś z pomarańczką, łapiesz mnie w dodatku za słówka. Stary podałem ci przepis, dzięki któremu niebieski może wbić tu na skrzyżowanie i sprawa rozwiązana, a ty tu dalej się napinasz, że wszyscy mają się dogadać kto pojedzie. Noż kwa, kończmy to bo nudne się zrobiło.
Stary podałem ci przepis, dzięki któremu niebieski może wbić tu na skrzyżowanie


@Smarek37: nie zrobiłeś tego bo i żaden przepis mu na to nie pozwala ponieważ przed wbiciem na skrzyżowanie musi ustąpić pierwszeństwa pojazdowi po prawej.

Jak na razie to ty się uczepiłeś z pomarańczką, łapiesz mnie w dodatku za słówka.


No ciężko się nie czepić gdy się widzi jak ktoś wypisuje takie bzdury. I nie łapię cię za słówka tylko
@Smarek37: powiedział typ twierdzący, że na skrzyżowaniu równorzędnym pierwszeństwo ma pojazd jadący prosto. XD

No bywaj. Fajnie było wykazać twój brak wiedzy. Dobrze się bawiliśmy. :D
@Smarek37: wykazałem twój brak znajomości przepisów. I to nie tylko ja. Stałeś się pośmiewiskiem, no co ja mogę?

Człowiek, który chwali się uprawnieniami i jednocześnie mówiący "jadę prosto to mam pierwszeństwo". XDD




Chyba zasługujesz na osobny temat, niech inni też się trochę pośmieją przy niedzieli.
@Krupier: ok to sobie zrób osbny temat jak ci ulży.
Jprd dyskutuję z kolesiem, który nie może pojąć, że niebieski samochód jadąc prosto jako jedyny w tej sytuacji ma przed kimś pierwszeństwo. Dokładnie przed żółtym. No XD
ok to sobie zrób osbny temat jak ci ulży.


@Smarek37: mi nie musi nic ulżyć bo i nic mi nie ciąży. Ja (i nie tylko ja) próbowałem ci wytłumaczyć, że źle rozumiesz przepisy, a ty jak ten beton dalej swoje. No to ile ja mam mieć cierpliwości?

Jprd dyskutuję z kolesiem, który nie może pojąć, że niebieski samochód jadąc prosto jako jedyny w tej sytuacji ma przed kimś pierwszeństwo.


@Smarek37:
@Krupier:

Niebieski nie może jechać prosto ponieważ ma po swojej prawej stronie pojazd, któremu musi ustąpić pierwszeństwa. Czego tu nie rozumiesz

Ty serio nie kumasz, że różowy nie może wjechać na skrzyżowanie, bo jest zablowany przez żółtego? To jak niebieski ma mu ustąpić? No kwa XD
Sam gościu jesteś beton i to kurde jakiś monolit zbrojony. Długo jeszcze będziesz ciągnął tą bezsensowną dyskusję?
Ty serio nie kumasz, że różowy nie może wjechać na skrzyżowanie, bo jest zablowany przez żółtego? To jak niebieski ma mu ustąpić? No kwa XD


@Smarek37: Ty serio nie kumasz, że niebieski nie może wjechać na skrzyżowanie bo jest zablokowany przez różowego? To jak żółty ma mu ustąpić? No kwa XD

Sam gościu jesteś beton i to kurde jakiś monolit zbrojony. Długo jeszcze będziesz ciągnął tą bezsensowną dyskusję?


@Smarek37: przecież
@Smarek37: XDD

Jak łatwo cię zaorać i to twoimi własnymi słowami. :D

Naprawdę, dawno większej kompromitacji jak twoja na tym portalu nie było jeśli chodzi o znajomość przepisów. :D