Wpis z mikrobloga

@lapko: Z innej beczki, nie robiłeś przypadkiem grafiki do piosenek Cezika na kanał Nutkosfera? ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeśli tak, to fejm ci rośnie miras dostrzegłem Cię w napisach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lapko: Bardziej pasowałoby, gdyby Maremora również była ewolucją Maranny. Można by zrobić cztery ewolucje Maranny, które ewoluołaby w określone dni zgodnie z początkiem pór roku (lub za pomocą kamienia). Dodałbym jeszcze lodową odmianę w dzień przesilenia zimowego i roślinną w dzień przesilenia letniego. Coś jak ewolucje Eevee.
  • Odpowiedz
Normalny->ogień->ogień/woda


@ryhu: wydaje mi się, że z początku marzanna jest standardowa, potem się ją spala (ogień), a następnie wrzuca do rzeki (ogień+woda) imo ma sens
  • Odpowiedz
  • 0
@StaraSzopa no, na obrazkach to teoretycznie i poprzez interpretację niczym na lekcji polskiego w liceum,to może mieć sens. Ale im więcej tych pokemonów wymyśla, tym bardziej mam wrażenie że o grach to autor za bardzo pojęcia nie ma. Nie bez powodu jest chyba tylko jeden pokemon water/fire w calek historii, a już ich jest? Z tysiąc? A ten jeden to legendarny, a nie rattata w co drugich krzakach xD

Dobrze, że
  • Odpowiedz
@ryhu: imo trochę #!$%@?, bo autor nie robi tego na zlecenie nintendo pod ultra competitive high tier rozgrywki, tylko dla funu, więc może sobie nawet zrobić fire/fairy i nie będę widział w tym nic złego.

  • Odpowiedz