Wpis z mikrobloga

@Ayessare: ja się nie dziwę ze nie weźmie, skoro i tak nie ma na kogo głosować. Sam się zastanawiam czy iść oddać głos na konfe (tylko i wyłącznie z tego pwowdu ze i h jezcze przy korycie nie było) czy nie iść wcale
ja się nie dziwę ze nie weźmie, skoro i tak nie ma na kogo głosować. Sam się zastanawiam czy iść oddać głos na konfe (tylko i wyłącznie z tego pwowdu ze i h jezcze przy korycie nie było) czy nie iść wcale


@Mezomorfix: Ty to lepiej nie idź wcale

Ogólnie trzeba kolejny raz tłumaczyć - brak głosu jest jednoznaczny (no minimalnie mniejsza waga) z głosem na wygrywającą partię czyli obecnie według
@Ayessare: głosowanie na konfe to moze i glupota ale chyba nie większa niż głosowanie na kolejna kadencje pisu czy platformy która już pokazała swoje nieudolne rządy chyba nawet gorsze od pisu . Wiec albo konfa albo nie idę w całe i mam w d00pie
chyba nawet gorsze od pisu


@Mezomorfix: co, czego się nasłuchałeś, tvp? Przy okazji pamiętaj że teraz po jest w koalicji z nowoczesna więc przynajmniej ta cześć jest tym za czym konfiarze udają że głosują.
Poprzednie rządy platformy (demonizowane przez konserwy) były o niebo lepsze niż PiS, nawet nie bali się odważnych kroków jak podniesienie wieku emerytalnego
co, czego się nasłuchałeś, tvp?


@Ayessare: po prostu studiowałem przez długi czas kierunkie ekonomiczne i potrafię porównywać wskaźniki i realny wpływ rządu na nie.

Poprzednie rządy platformy (demonizowane przez konserwy


I słusznie. Powinni razem z pisowcami opuścić ten kraj w hańbie bo te rządy ewidentnie działały na niekorzyść naszego kraju a ich roszady wzajemne wskazują na wewnętrzene powiązanie.

nawet nie bali się odważnych kroków jak podniesienie wieku emerytalnego


To nie był