Wpis z mikrobloga

#przegryw Nic tak nie bawi jak ten moment kiedy wchodzisz na tag i okazuje się że kolejny "PRAWDZIWY PRZEGRYW" okazuje się zwykłym oskarkiem
02 - Dymanie alternatywek
Qew12 - spotkania z "koleżankami"
BlackpillRaw - jakieś związki żeby poćwiczyć
i masa masa innych
Tymczasem chłop jak ja siedzi sobie na tym tagu od prawie 5lat i wiecie co?.....


Tak nikt się nie spodziewał ostatni raz kobiete to dotknąłem w ostatni dzień gimnazjum jak się z każdym przytulały WOW OSKI
Dosłownie nigdy nigdzie nie zostałem zaproszony przez jakąkolwiek loche ba średnie zainteresowanie kobiet mną to może 1/rok pod warunkiem że gdzieś tam widziała mój profil ale nie wie jak wyglądam bo oczywiście jak się już dobierze do moich zdjęć to nagle relacja się "ochładza" a ja spadam do rangi "bestie" (Oczywiście jako człowiek z godnością zaczynam wtedy urywać całkowicie relację) albo zostaje zghostowany
Dosłownie za każdym razem gdy kiedykolwiek wyjdę to już widzę spojrzenia i śmiech/szyderczy uśmiech albo zniesmaczenie na ryjach
Pamiętam jak raz wyszedłem z psem bo babcia miała wypadek i ciężko z chodzeniem u niej było to zobaczyłem jakąś dziewczynkę (niższe klasy podstawówki) która po ciemku i na mrozie naprawiała coś przy rowerze i ciężko jej to szło Oczywiście 1 myśl żeby wziąć jej pomóc latarką czy coś i niech ucieka bo zmarźnie no ale podchodzę bliżej i co? 0 NIESPODZIANKI patrzy na mnie jakby zobaczyło jakiegoś pedofila czy uj wie co
Najgorsze rzeczy jakie jeszcze pamiętam to non stop szykanowanie jak chodziłem do harcerstwa dosłownie z powodu mordy nadali mi ksywkę "potwór" jak możecie się spodziewać mniej czy bardziej byłem po tym zmuszony do odejścia bo było mi przykro za każdym razem jak musiałem tam chodzić
O reszcie syfu jak patologia w domu czy innych moich defektach fizycznych nawet nie mam siły pisać bo po prostu szkoda mi czasu
Walić tych fejk przegryów i pozdrowienia dla prawdziwych chłopaków dla których podobnie jak dla mnie życie od małego to po prostu piekło
DzikiWonsz221 - #przegryw Nic tak nie bawi jak ten moment kiedy wchodzisz na tag i ok...

źródło: 4

Pobierz
  • 98
@DzikiWonsz221: ale ty jesteś żałosny, ja #!$%@?ę i ty sie dziwisz że nikt cie nie lubi i nie masz nikogo? Jak z taką pogardą podchodzisz do ludzi irl i zakladasz z góry że każdy sobie szkodzi nie znając tych osób to naprawde mi cie szkoda. A jedyne projekcje tworzysz tutaj ty, mniej toksyczności i siedzenia w internecie a więcej zrozumienia i szacunku do ludzi
@tylkoponsfw: Normalnie link do paypala stworzonego pod to konta miałem podany w opisie
(Szczerze to nie wiem czemu go nie zablokowali dane były fejkowe konto tworzone na nowiutkim pc i necie)
Coffe raz kiedyś na tumblr używałem chłop mi przelał 45$ i konto (paypal na zmyslone dane) zablokowali i chcieli potwierdzenie danych osobowych później już nigdy tego nie używałem
Jeszcze miałem linka podanego do amazon wish i jakieś gamingowe damskie rzeczy/ciuchy
@Fan_Uniwersum_szkolnej:

widzę masz naprawdę fiksację na punkcie obracania komuś lasek, musisz zacząć się leczyć bo to trochę chore.

Potwierdzam to prawda

Z tym pierwszym to już słów mi brak by opisać ten poziom choroby psychicznej jaki masz.

Klasycznie dla sekciarzy wracaj już do swoich NIETOKSYCZNYCH kolegów i lizania się nawzajem po rowkach

A mówiąc was odnosze sie do tagu w który też się wpisujesz

Czyli zmyślasz argumenty na podstawie tego gdzie
@DzikiWonsz221:

aha interesujące Jedynie mogę współczuć chociaż nie wie wiem czy powinnienem bo patrząc po tym z kim się zadajesz to raczej jesteście siebie warci ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Bo random z internetu lepiej zna się na naszej relacji niż ja.

Niezła projekcja DOSŁOWNIE SIEDZE I DZIEN W DZIEN GNEBIE BIEDNEGO ZOLIBORZA 02 I FANA

Dosłownie i nieironicznie tak. Post napisany godzinę i 40 minut temu a
@DzikiWonsz221: Aha. Dzięki za informacje. Ciekawe rzeczy.

Ogólnie to od kilku lat śledzę BNWO twittery i BNWO content i powiem ci, że od rozpoczęcia pandemii to nieźle BNWO wystrzeliło z popularnością. IR Cuckold ogólnie obecnie jest mocno popularny i w sumie w USA zawsze był, w Europie nie aż tak ale teraz jest coraz bardziej popularny.
@Fan_Uniwersum_szkolnej:

ale ty jesteś żałosny, ja #!$%@?ę i ty sie dziwisz że nikt cie nie lubi i nie masz nikogo?

Oj oj skąd w tobie tyle toksyczności no chodź się zakumplujemy

Jak z taką pogardą podchodzisz do ludzi irl i zakladasz z góry że każdy sobie szkodzi nie znając tych osób to naprawde mi cie szkoda.

I znowu projekcja zakładnie co ja zakładam

Jak z taką pogardą podchodzisz do ludzi irl
@jestem_tunowy: Ziew dosłownie jedyny plus od "kolegi" przydupasa Przypomnisz sytuację kiedy ostatni raz byliśmy razem na vc? Ile to miechów/lat temu było co? Bo jedyne sytuacje jakie kojarze to 1 wejście na ws kilka lat temu potem twoja dyskusja z bagiem a na koniec co? Chyba jakiś obiad albo kolejna dyskusja gdzie już się odzywałem no faktycznie pokaźna lista
Dosłownie i nieironicznie tak. Post napisany godzinę i 40 minut temu a nadal odpowiadasz.

No dosłownie kto to widział napisać wpis a potem odpowiadać na komentarze

Nie doczekasz tego synek

Trollface

Czy to cię zaboli czy nie ja będę mieć z nią bekę.

Tak samo jak ja z was z tym że na końcu to ja się będę śmiać jak wielka grupka znajomych upadnie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Tak jak wspomniałem, zdałem sobie sprawę że jestem upper normie


@Fan_Uniwersum_szkolnej: niniejszym sam się przyznałeś, że nigdy nie byłeś jednym z nas - przegrywów-inceli. Nigdy nie byłeś chłopem z tagu w pełnym tego słowa znaczeniu. Tutaj niektórzy całymi latami starają się, try-hardują, żeby poprawić swoje położenie w relacjach z ludźmi. I co? Dalej tkwią w tym samym położeniu, może jedynie mają więcej kasy niż pozostali, ale biją się dokładnie z tymi