Wpis z mikrobloga

#przegryw Nic tak nie bawi jak ten moment kiedy wchodzisz na tag i okazuje się że kolejny "PRAWDZIWY PRZEGRYW" okazuje się zwykłym oskarkiem
02 - Dymanie alternatywek
Qew12 - spotkania z "koleżankami"
BlackpillRaw - jakieś związki żeby poćwiczyć
i masa masa innych
Tymczasem chłop jak ja siedzi sobie na tym tagu od prawie 5lat i wiecie co?.....


Tak nikt się nie spodziewał ostatni raz kobiete to dotknąłem w ostatni dzień gimnazjum jak się z każdym przytulały WOW OSKI
Dosłownie nigdy nigdzie nie zostałem zaproszony przez jakąkolwiek loche ba średnie zainteresowanie kobiet mną to może 1/rok pod warunkiem że gdzieś tam widziała mój profil ale nie wie jak wyglądam bo oczywiście jak się już dobierze do moich zdjęć to nagle relacja się "ochładza" a ja spadam do rangi "bestie" (Oczywiście jako człowiek z godnością zaczynam wtedy urywać całkowicie relację) albo zostaje zghostowany
Dosłownie za każdym razem gdy kiedykolwiek wyjdę to już widzę spojrzenia i śmiech/szyderczy uśmiech albo zniesmaczenie na ryjach
Pamiętam jak raz wyszedłem z psem bo babcia miała wypadek i ciężko z chodzeniem u niej było to zobaczyłem jakąś dziewczynkę (niższe klasy podstawówki) która po ciemku i na mrozie naprawiała coś przy rowerze i ciężko jej to szło Oczywiście 1 myśl żeby wziąć jej pomóc latarką czy coś i niech ucieka bo zmarźnie no ale podchodzę bliżej i co? 0 NIESPODZIANKI patrzy na mnie jakby zobaczyło jakiegoś pedofila czy uj wie co
Najgorsze rzeczy jakie jeszcze pamiętam to non stop szykanowanie jak chodziłem do harcerstwa dosłownie z powodu mordy nadali mi ksywkę "potwór" jak możecie się spodziewać mniej czy bardziej byłem po tym zmuszony do odejścia bo było mi przykro za każdym razem jak musiałem tam chodzić
O reszcie syfu jak patologia w domu czy innych moich defektach fizycznych nawet nie mam siły pisać bo po prostu szkoda mi czasu
Walić tych fejk przegryów i pozdrowienia dla prawdziwych chłopaków dla których podobnie jak dla mnie życie od małego to po prostu piekło
DzikiWonsz221 - #przegryw Nic tak nie bawi jak ten moment kiedy wchodzisz na tag i ok...

źródło: 4

Pobierz
  • 98
@jestem_tunowy: No widzisz ja to robiłem i wyciągałem hajs z cucków nigdy się z tym nie kryjąc ty za to poszedłeś krok dalej i zacząłeś udostępniać innym swoją dziewczynę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy śmieszne to nie wiem ale dobrze widzieć że moje kompilacje okazały się tak skuteczne że jakiś biały chłopiec odnalazł swoje miejsce ( ͡° ͡°)
ps chcesz to moge podać