Wpis z mikrobloga

#przegryw Nic tak nie bawi jak ten moment kiedy wchodzisz na tag i okazuje się że kolejny "PRAWDZIWY PRZEGRYW" okazuje się zwykłym oskarkiem
02 - Dymanie alternatywek
Qew12 - spotkania z "koleżankami"
BlackpillRaw - jakieś związki żeby poćwiczyć
i masa masa innych
Tymczasem chłop jak ja siedzi sobie na tym tagu od prawie 5lat i wiecie co?.....


Tak nikt się nie spodziewał ostatni raz kobiete to dotknąłem w ostatni dzień gimnazjum jak się z każdym przytulały WOW OSKI
Dosłownie nigdy nigdzie nie zostałem zaproszony przez jakąkolwiek loche ba średnie zainteresowanie kobiet mną to może 1/rok pod warunkiem że gdzieś tam widziała mój profil ale nie wie jak wyglądam bo oczywiście jak się już dobierze do moich zdjęć to nagle relacja się "ochładza" a ja spadam do rangi "bestie" (Oczywiście jako człowiek z godnością zaczynam wtedy urywać całkowicie relację) albo zostaje zghostowany
Dosłownie za każdym razem gdy kiedykolwiek wyjdę to już widzę spojrzenia i śmiech/szyderczy uśmiech albo zniesmaczenie na ryjach
Pamiętam jak raz wyszedłem z psem bo babcia miała wypadek i ciężko z chodzeniem u niej było to zobaczyłem jakąś dziewczynkę (niższe klasy podstawówki) która po ciemku i na mrozie naprawiała coś przy rowerze i ciężko jej to szło Oczywiście 1 myśl żeby wziąć jej pomóc latarką czy coś i niech ucieka bo zmarźnie no ale podchodzę bliżej i co? 0 NIESPODZIANKI patrzy na mnie jakby zobaczyło jakiegoś pedofila czy uj wie co
Najgorsze rzeczy jakie jeszcze pamiętam to non stop szykanowanie jak chodziłem do harcerstwa dosłownie z powodu mordy nadali mi ksywkę "potwór" jak możecie się spodziewać mniej czy bardziej byłem po tym zmuszony do odejścia bo było mi przykro za każdym razem jak musiałem tam chodzić
O reszcie syfu jak patologia w domu czy innych moich defektach fizycznych nawet nie mam siły pisać bo po prostu szkoda mi czasu
Walić tych fejk przegryów i pozdrowienia dla prawdziwych chłopaków dla których podobnie jak dla mnie życie od małego to po prostu piekło
Pobierz DzikiWonsz221 - #przegryw Nic tak nie bawi jak ten moment kiedy wchodzisz na tag i ok...
źródło: 4
  • 98
@DzikiWonsz221: Jest takie powiedzenie, no true Scottsman, tu pasuje. W każdym razie, jak szukasz łudzi którzy na 100% nie zamoczą kija, to szukaj wśród tzw. czarodziei, bywalców tagu #przegrywpo30tce albo facetów aseksualnych.

Ale nie wiem jakie to ma znaczenie. Skup się na swoim życiu, a nie na szukaniu tych mistycznych prawdziwych przegrywów.

I nie fiksuj się na seksie jakby to był cały sens życia. Jeżeli życie ma sens (w co wątpię),
@DzikiWonsz221: Tak jak napisał Kuba04 - dlaczego miałby ktoś do Ciebie napisać? Twój profil kompletnie nie zachęca do kontaktu, a bardziej zniechęca. I nie, nie trzeba być chadem czy znanym wykopkiem, żeby ktoś chciał z Tobą pisać. Zresztą jesteś typowym przegrywem-zawistnikiem - zamiast się cieszyć i wspierać kolegę z tagu, to od razu szkalowanie.
@choochoomotherfucker:

Tak jak napisał Kuba04 - dlaczego miałby ktoś do Ciebie napisać? Twój profil kompletnie nie zachęca do kontaktu, a bardziej zniechęca.

Tak jak odpisałem Kubie04 Mówisz na podstawie jednego portalu nie znasz mojego zachowania na innych wykop to portal ze śmiesznymi obrazkami więc prucie się że wstawiam sobie tutaj śmiszne obrazki czy shitpostuje to co najwyżej xD

Zresztą jesteś typowym przegrywem-zawistnikiem - zamiast się cieszyć i wspierać kolegę z tagu,
@DzikiWonsz221: no właśnie, on jest całkowitym zaprzeczeniem przegrywu. Prawdziwy przegryw nie ma żadnych problemów zdrowotnych ,pracuje na 2 etaty, dobrze ćwiczy, jest bardzo dobrze wygadany, ale nigdy nikt do niego nie pisze i nie wyszedł nigdy z dziewczyną nigdzie - albo z braku powodzenia albo z powodu #!$%@? na związki
PRZEGRYW" okazuje się zwykłym oskarkiem

02 - Dymanie alternatywek

Qew12 - spotkania z "koleżankami"

BlackpillRaw - jakieś związki żeby poćwiczyć

i masa masa innych


@DzikiWonsz221: ja nie jestem przegrywam, ale ... no nie mogę napisać co myślę o takich ludziach wymienionych i podobnych bo jak kiedyś napisałem to od razu się popłakali do modów i pousuwano. Ale generalnie obejmuje to wieszanie za pewne czesci jaja, smołę, pierz, takie klimaty. Bo mogę
@DzikiWonsz221: Nigdy tego nie zrozumiem, chłop opisuje swoje przeżycie, swoje rozterki wewnętrzne jak to nie umie w kontakty międzyludzkie, ale mimo tego przezwyciężył swoje lęki i poszedł na spotkanie. I chwała mu za to. A Ty zamiast wspierać kolegę, który walczy ze swoimi demonami dodajesz wpis krytykujący go. Wygląda to tak, że osobniki z tagu przegryw zamiast wspierać się wzajemnie i cieszyć jeśli komuś coś się uda to są zajęci krytykowaniem
Ale tagg przegryw jest #!$%@?. Sami ciagniecie innych w dół zamiast się wspierać , motywować. Już kij w te laski jak są wdg Was złem tego świata. No ale motywować by trochę życ by się nie poddawać. Na Hejto to super wygląda jest tag przegryw i z tego co widzę to jest tam wsparcie, motywacja. Życie jest #!$%@? prawda ale ludzie się tam wspierają i pomagają,motywują. Tutaj na wykopie tylko ściągnaie w
@DzikiWonsz221: a może spójrz na to z innej strony. @qew12 chodzi na terapię. Walczy, żeby z przegrywu wyjść. I może to są właśnie pierwsze kroki, gdzie z tego przegrywu wychodzi?
A wy jak zawsze się zesraliście, gówno normalnie po udach spływa, bo ktoś może mieć ciut lepiej od was. Jesteście mali i zawistni, z takim nastawieniem nawet nie macie szansy czegokolwiek zmienić. Robicie sobie festiwal #!$%@?, na zasadzie kto jest większym