Wpis z mikrobloga

Wiadomość od @Wilkbardzozly

#oswiadczenie #emoquit #historiewilka #muzyka #apel #pozegnanie #usunkonto

Drodzy wykopowicze,

Nadszedł ten moment aby rozstać się z wami. Czas by postawić ostatnią kropkę i zamknąć ten rozdział w moim życiu.

Po wielu nieudanych próbach usuwam konto, ostatecznie, definitywnie i bez odwrotu.

Na koniec mam do was jeszcze kilka słów. Kto nie chce niech nie czyta ;-)

Moja przygoda z serwisem wykop.pl zaczęła się ponad trzy lata temu jednak aktywnie udzielać się zacząłem niespełna półtora roku temu i od tego czasu przeżyłem tu wiele miłych, radosnych jak i smutnych chwil. Cześć osób zakpi mówiąc „wykopu sirious bussines” ale nie ma co się oszukiwać bo jest to poważny biznes choć to zależy od podejścia. Skąd poważny biznes?

Wystarczy sobie uświadomić ile przyszłych par poznało się dzięki temu serwisowi. Ja sam miałem takie szczęście.

Kontynuując, mam do was wielką prośbę. Nigdy, ale to przenigdy nie rezygnujcie ze swoich marzeń! Jeśli już macie takie marzenie to walczcie o nie do końca! Nie zwracajcie uwagi na osoby, które będą się z was wyśmiewać, szydzić czy gardzić tylko róbcie swoje! Choćby mówili wam „nie poniżaj się”, „miej honor”, „odpuść” to róbcie wszystko co możecie aby spełnić to czego pragniecie. Doskonale wiecie, że nie ma gwarancji, że wam się uda, ale jednego możecie być pewni. Że za jakiś czas jak wspomnicie to wydarzenie powiecie sobie „nie stchórzyłem”, „zrobiłem co mogłem”. Bo nie ma nic gorszego jak wyrzuty sumienia, że nie zrobiło się wszystkiego z powodu braku wiary, strachu czy zwykłego lenistwa.

To samo się tyczy tego co jest najważniejsze w życiu, czyli miłości. Walczcie o nią! Z całych sił! By po prostu nie żałować. Zawsze może wam się udać! Choć nie mówię, że będzie łatwo.

Kończąc chciałbym podziękować za te 1,5 roku na wykopie, wszystkim tym osobom z którymi miałem okazje porozmawiać czy to wirtualnie czy to na żywo, tym z którymi widziałem się na wykop party, wszystkim z lewa jak i z prawa, tym z którymi kłóciłem się mniej lub bardziej merytorycznie czy kulturalnie. Życzę wam wszystkiego dobrego, dużo szczęścia, radości.

Więcej niż ja mam ;)

Moja przygoda, zaczęła się smutno i smutno się kończy ;) Co będzie dalej? Tego nie wie nikt.

Przepraszam, że nie dokończyłem #historiewilka

Dziękuje to koniec.

Wilk umarł, wilka już nie ma!
Aleks7 - Wiadomość od @Wilkbardzozly



#oswiadczenie #emoquit #historiewilka #muzyka...
  • 15