Wpis z mikrobloga

Pamiętacie jak prezydent Ukrainy twierdził, że to były rosyjskie rakiety, a połowa wykopków już była ubrana?

#kiciochpyta #pytaniedoeksperta #pytanie #konfederacja #neuropa #4konserwy #ukraina #rosja #polska
c.....t - Pamiętacie jak prezydent Ukrainy twierdził, że to były rosyjskie rakiety, a...

źródło: temp_file.png1685789730576102990

Pobierz

Czy Ukraina chciała / chce wciągnąć Polskę w konflikt z Rosją?

  • Pewnie, że tak. Bardzo im na tym zależy. 67.5% (1225)
  • Chyba nie. 20.3% (368)
  • Nie mam zdania 12.3% (223)

Oddanych głosów: 1816

  • 35
@Njal tak samo otagowałem #neuropa, miałem dać #banderowcy ale po co dodawać sobie roboty (ʘʘ)

@BayzedMan to nie ja "stękam" ale prezydent Ukrainy. I ot tak nie spadł sobie, a zabiła dwie osoby.
@jankes83 musisz się zapytać swoich idoli z PiSu, których tak zawsze bronisz kiedy będzie oficjalne potwierdzenie. A już jest, że była rosyjska?
https://wyborcza.pl/7,75398,29151048,wyborcza-ujawnia-jak-ukrainska-rakieta-uderzyla-w-przewodow.html masz twoje skarbnica wiedzy:)
to nie ja "stękam" ale prezydent Ukrainy. I ot tak nie spadł sobie, a zabiła dwie osoby.


@crest: Były dwie rakiety, dlatego śledztwo które powinno być zakończone, zostało całkowicie uciszone bo by się okazało że ruska rakieta tam była.
A efekty zniszczenia w miejscu uderzenia podobne były do iskandera z głowicą od 400 do 700 kg a nie S-300 z odłamkową 100 kg.
Pamiętacie jak prezydent Ukrainy twierdził, że to były rosyjskie rakiety, a połowa wykopków już była ubrana?


@crest: a pamiętasz, żeby odbyło się śledztwo które inicjował Zełeński? Pamiętasz, żeby były przedstawione jakieś dowody na faktyczne pochodzenie tej rakiety? Czy pamiętasz tylko słowa amerykańskich oficjeli w których interesie zdecydowanie nie jest szukanie odpowiedzi na zabicie dwóch obywateli NATO przez ruską rakietę. Lepiej to #!$%@?ć na Ukraińców, bo wtedy i tak się zrzuca winę
@crest: Jeśli wpis odnosi się do prezydenta Ukrainy podczas wojny z naszym wrogiem - Federacją Rosyjską - a ty tagujesz #konfederacja i piszesz rzeczy które właśnie ci Konfederaci (znani ze swoich antyukraińskich i prorosyjskich wypowiedzi) chcieliby usłyszeć (co świetnie widać po plusach do twojego wpisu gdzie plusują w sumie sami propagandziści jedynej słusznej partii) to chyba coś jest nie tak, nie uważasz?

Crest, proszę cię, nie rób fikołków, nawet cię polubiłem,
@Njal uważam, że masz jakąś obsesję na punkcie konferencji. I cały twój komentarz opiera się na atakowaniu jakiejś partii politycznej, zamiast na odpowiedzeniu na proste pytanie. Wiem, że plusiki na portalu ze śmiesznymi kotkami to coś strasznego, ale dalej nie jest to żaden antyukraiński wpis. Więc poproszę o zaprzestanie swojej propagandy oraz nadinterpretacji tagowania.
@crest: Więc zadam ci proste pytania

1) Dlaczego więc nie otagowałeś tagami, PiSu który teraz rządzi - platformy, lewicy, Hołownii, PSLu, jest tylko jeden tag, konfy, która akurat lubi lizać jaja Putinowi, czy to jest przypadek?

2) Walka z totalitaryzmem jest wskazana, dlaczego ty nie walczysz z totalitaryzmem tylko go wspierasz tylnymi drzwami dając pożywkę na skrajnie prawicowych szurów i populistów?

3) Jaki jest ten wpis, jeśli nie antyukraiński? tylko nie
@Njal bo siedzę na tym tagu i mogę robić wpis
Ale Ty nie odpowiedziałeś mi na proste pytanie, ale sam je zadajesz.
To, że dodałem cytat prezydenta oraz proste pytanie, nie robi z tego wpisu to co chcesz na siłę mi wmówić.

Tez umiem zadawać takie pytania jak Ty:
-dlaczego nienawidzisz Polski oraz Polaków?
-dlaczego chcesz źle dla Polski?
-jestes ruskim agentem, który chce podstępem wciągnąć Polskę w ten konflikt?
-co zyskasz
W przeciwieństwie do ciebie potrafię odpowiadać na pytania, więc lecimy:

dlaczego nienawidzisz Polski oraz Polaków?


Bardzo lubię Polaków, prawie wszyscy moi przyjaciele to Polacy sobie wyobraź, BA, sam jestem Polakiem. Natomiast Polski jako kraju nie lubię bo robi wszystko by mi obrzydzić życie .

dlaczego chcesz źle dla Polski?


Ja chce bardzo dobrze dla Polski, ja nawet jestem w stanie poświęcić Polske, dla Polski.

jestes ruskim agentem, który chce podstępem wciągnąć Polskę
@Njal czyli nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie jakie ci zadałem, a do tego:
- nie masz skrupułów żeby kłamać
- Nienawidzisz Polski oraz Polaków i jakieś chore wojenki są dla ciebie ważniejsze niż dobro ojczyzny
-Wstydzisz się swojego poprzedniego nicka, ciekawe dlaczego.
-Musialem Ci mocno dokopać na poprzednim nicku, skoro chodzisz już po dwóch miesiącach za mną po wpisach i stalkujesz ( ͡º ͜ʖ͡º)
No i