Wpis z mikrobloga

Hejka, marzy mi się nowa praca więc w związku z tym postanowiłam podnieść swoje kwalfikację. W internecie znalazłam sporo kursów, ale szczerze mówiąc sama nie wiem jaki wybrać. Boję się, że wydam pieniądze w błoto a otrzymany certyfikat i tak nic nie będzie znaczył.Wiecie może gdzie mogę zrobić kursy z worda, excela oraz power pointa tak aby otrzymać wartościowy certyfikat potwierdzający moje umiejętności? Chce działać w branży kadr i płac
#hr #kadry #praca #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #rozwoj #it #pracbaza #pracait #szkolenia #incel #wychodzimyzprzegrywu #przegryw #rozowepaski #word #excel
  • 7
@Bubakowski: Teraz jestem na drugim rok magisterki finanse i rachunkowość, ale na mojej uczelni było słabo z wyborem specjalności i musiałam zdecydować się na bankowość. Teraz widzę, że to nie moja bajka. Od października planuje zapisać się na jakąś podyplomówkę na UE myślałam o rozliczenia kadrowo-płacowe albo specjalista HR :)
@Britney16: co prawda HR to nie moja działka i nie wiem czy w tej branzy w ogóle się patrzy na takei "certyfikaty", ale ja bym radził jednak najpierw sprobować z neta na własną ręke się pouczyć. Jak powiesz, że znasz Excela to pewnie ci dadza jakieś zadanie, więc nie wiem czy warto isc w certyfikaty.