Wpis z mikrobloga

@Kruweczka no jasne mordo, zazdrościsz bo za tobą nikt się nie ogląda nawet taki dziadek, jak kolega wyżej, przypomnę, że teraz dużo 15-latek jest dojrzałych fizycznie i wyglądają spokojnie na pełnoletnie, a to, że wiekowo się nie spina no bywa, widzisz nią się ktoś zajmie doświadczony życiowo, a ty pewnie w jej wieku wzięłaś sobie jeszcze rozwijającego charakter maminsynka co mu musiałaś paluszkiem pokazywać gdzie co i jak ( ͡º ͜
@xevons: Hmm... Ja akurat mam chłopaka chada, który w dodatku zarabia twoją roczną pensje w miesiąc i nie obchodzi mnie czy jakieś oblechy się za mną oglądają, bo tak czy siak bardziej podobają mi się dziewczyny. Dodam jeszcze, że mieszkam niedaleko szkoły średniej i mimo mojego pociągu do kobiet te dziewczyny są dla mnie aseksualne, właśnie przez ich niedojrzały wygląd, więc co ty w ogóle gadasz groomerze, dupa piecze, bo ktoś
@Kruweczka dupa piecze to ciebie i to grubo bo chłop normalnie zapytał o studniówkę, a ty od razu zbeształaś i jego i ją jakoby się miała wstydzić, widzisz niektórzy poza tobą mają uczucia i jak się kogoś kocha to się go nie wstydzi.
Z pewnością masz chłopaka Chada z tak dużą wypłata, ale ty ogólnie to wolisz laski hahahaha weź tam polutuj bo coś nie styka, już widzę jak wymyślony gość sukcesu
@xevons: wiesz co, patrząc na to jakim debilem jesteś, to mój chłopak prawdopodobnie zarabia w miesiąc twoją roczną pensje x2, a teraz idź zmienić gacie, nara. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Noniusz: Już pisałam, że wykorzystałeś naiwność tej dziewczyny i to, że ma daddy issues. Miałbyś to samo podejście jakby to Twoją nastoletnią córkę ruchał stary dziad? Naprawdę nie widziałbyś w tym nic niesmacznego i niemoralnego?
@Kruweczka: xd Tak, wolałbym żeby ruchał ją ktoś taki jak ja, kto rzeczywiście ją kocha, i komu na niej zależy. Ale rozumiem że ty wolałabyś, żeby twoją córkę ruchał nieodpowiedzialny nastoletni gówniarz, który chce się tylko zabawić i wziąć się za następną. Widać mamy trochę inny światopogląd.
@Noniusz: z perspektywy czasu dla mnie umawianie się w wieku 16 lat z gościem w wieku 21 lat było błędem. Też mi wmawiał jaka to dojrzała jestem, inna niż dziewczyny w moim wieku xD nie chodzi o samą różnicę lat, bo ona się zaciera, tylko o to że jedna strona jest jeszcze naiwnym podatnym na wpływy gówniarzem, choć ma się za dorosłego, a druga jest już dorosła, świadoma. To nie jest
z perspektywy czasu dla mnie umawianie się w wieku 16 lat z gościem w wieku 21 lat było błędem.


@oszty: czemu było błędem?

To nie jest równa relacja.


Może i momentami nie jest (zresztą, czy relacje ludzi w tym samym wieku są zawsze w 100% równe?). Ale nie wiem też co w tym złego, jeśli mam dobre intencje i traktuję ją jak równą sobie.
@Noniusz: to takie pozbawianie siebie tego najlepszego okresu wkraczając na siłę w dorosłość, kiedy znajomi mają niewinność, szalone randki, ogniska i imprezy, mają swoją nieśmiałość i młodość. Ta niewinność jest najlepsza kiedy każda chwila jest taka niesamowita i ważna jakby od niej świat zależał, kiedy kocha się najbardziej bo głupio i naiwnie, kiedy się odkrywa razem siebie i docenia każdy najmniejszy krok, a dorosły człowiek daje w tej chwili co -
Pobierz oszty - @Noniusz: to takie pozbawianie siebie tego najlepszego okresu wkraczając na s...
źródło: Screenshot_20230728_004607_Samsung Internet
@oszty grooming hau hau, tak mordy jakbyście chcieli się czegoś dowiedzieć to posłuchajcie Demi Lovato albo Hanny Montany a najlepiej to na tiktoka idźcie mówię wam, tam wam wszystko powiedzą i ogólnie to na pewno wszystkie te młode dziewczyny to były zmuszane do tych związków ze starszymi facetami one nie miały nic do gadania i wcale tego na tamtą chwilę nie chciały, biedactwa.
Twoje wybory są twoimi wyborami i jeśli komuś odpowiada
Mając 16 lat i chłopaka 21 lat do dopiero drzwi się otwierają, ma auto, chodzi na imprezy, ma znajomości i ogarnie dragi


@xevons: wciągnąć młodą dziewczynę w dragi, super przykład na to że takie związki są fajne xD
Mówimy o sytuacji 16 lat - 27 lat. I przeżywałam coś podobnego także jak najbardziej mogę się wypowiadać jaki to może mieć wpływ na dziewczynę. Nigdzie nie pisałam że dziewczyny nie chciały xD