Wpis z mikrobloga

@siurasek: a kto powiedział że ja nie? branie 18 na warsztat jest na propsie jak najbardziej, ale ja nie wyobrażam sobie związku z taką gdy ja sam mam 27 lat, czyli nawet mniej od OP. Żadna zazdrość tu nie wchodzi. Po prostu jeśli kręci Cię związek z taką małolatą to zapewne sam jesteś na takim samym poziomie ¯_(ツ)_/¯
@mstasiek #!$%@?, od zarania dziejów kobiety dojrzewały szybciej, fizycznie i mentalnie, to, że obecny świat utrzymuje mentalność większości dziewczyn na poziomie podstawówki nie oznacza, że nie ma mniejszości, która rzeczywiście jest na tyle dojrzała aby znaleźć sobie starszego partnera o 10 lat...
Przykład moja matka z ojcem, 11 lat różnicy, świetny związek, co prawda ojca zabrał rak ale co pożyli to ich..
Drugi przykład, trochę mniejsza różnica wiekowa, ja 26 a moja
@xevons: No tutaj niestety popsuję twoją narrację, bo zdarzyło mi się umawiać z młodszą dziewczyną (ja 22, ona 18), także chyba potrafię zwrócić uwagę młodszej kobiety. OP zaczął się z nią umawiać gdy miała 15-16 lat, a on 25. Według Ciebie to jest normalna rzecz? Różnica 10 lat gdy ma się np już 30, a druga połówka 40 jest w porządku, ale nie w tej sytuacji.
@mstasiek jednak mając 22 lata gdy tylko o siebie dbasz można wyglądać nawet na 17 więc akurat taki związek wasn't so big deal.. Mieć 25 lat to jeszcze w większości mentalnie nastolatek w dodatku myślę, że umawianie się nie oznacza od razu #!$%@? w każdą dziurę i myślę, że jeśli się dogadywali to czemu nie, może rówieśnicy byli chamscy, nie chcieli się z nią zadawać, a może on dawał jej poczucie bezpieczeństwa,
@Kruweczka: dla mnie slabe mega jest ze zamierzaja przesiedziec cala studniowke mega slabe. Przypomina mi sie kolega z klasy co sie #!$%@? i przed polnoca spal pod stolikami
zda sobie sprawę z kim była w związku, to będzie miała traumę do końca życia


@Kruweczka: to wyjaśnij proszę czym niby ją tak krzywdzę i w czym jestem gorszy od 20-latka. Chyba że Cię po prostu dupa piecze, że ktoś woli młodsze.
@Noniusz: no jasne mordo, zazdroszczę im, że za mną już nie oglądają się faceci z ciągotami do dzieci. :( Dla ciebie te 3 lata temu wystarczająco młodsza dziewczyna to byłaby 19-20 latka, ale ty i tak będziesz sobie wmawiał, że pociąg do dzieci jest zupełnie normalny, a w rzeczywistości jesteś zwykłym degeneratem i zmanipulowałeś nastolatkę, której pewnie brakowało w życiu ojca.
@Kruweczka: tak, zmanipulowałem i na pewno jest jej ze mną strasznie źle, wcale jej nie wspieram i nie namówiłem jej na terapię.

pociąg do dzieci jest zupełnie normalny


Ale wiesz, że 16-latka jest w pełni dojrzała fizycznie?