Wpis z mikrobloga

@oszty: doceniam w miarę merytoryczny komentarz. Jednak nie znasz mojej sytuacji, więc komentarz nie do końca pasuje.

Mówimy o sytuacji 16 lat - 27 lat


16 - 25 (pisałem trochę wyżej)

to takie pozbawianie siebie tego najlepszego okresu wkraczając na siłę w dorosłość


Dlaczego uważasz, że jej związek ze mną to wkraczanie na siłę w dorosłość? Może 19 lvl to już rzeczywiście powoli wkraczanie w dorosłość, ale mój wiek tu nic
Też mi wmawiał jaka to dojrzała jestem, inna niż dziewczyny w moim wieku xD


@oszty: co nie zmienia faktu, że niektóre osoby rzeczywiście są po prostu bardziej ogarnięte, inteligentne, niż inne. I uwierz, że mam porównanie też z innymi dziewczynami w podobnym wieku, które kiedyś poznałem.
@Noniusz: jak pisałeś wcześniej że wyglądasz i czujesz się na młodszego to myślałam że to zwykły samczy brak samokrytyki ( ͡° ͜ʖ ͡°) jednak Asperger może to tłumaczyć, podobno osoby neuroatypowe są o ok. 10 lat mentalnie do tyłu, dużo wolniej się też starzeją. Sama mam adhd więc trochę widzę jak to działa. Na plus jest jeszcze rozbudowany kompas moralny takich osób. Absolutnie nie popieram związków z
Sama mam adhd więc trochę widzę jak to działa. Na plus jest jeszcze rozbudowany kompas moralny takich osób.


@oszty: miło, że ktoś mnie chociaż trochę rozumie :3