Wpis z mikrobloga

@starykuc: @Szyszkalogin
nie zapominajcie też o mannie, która powinna lecieć z nieba
temperatura przez cały rok powinna wynosić 24 stopnie, żeby nie trzeba było ogrzewać mieszkania
no i w sklepach powinno być wszystko za darmo, przychodzisz zabierasz i mówisz do widzenia

Zsrrał się piesek kapitału. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@In-Cel: żeby ktoś mógł #!$%@?ć się na nienależnej rencie to ktoś inny musi na tego lenia zapracować, tak działa świat
Konsekwencje działania świata powinni ponosić jedynie ci, którzy to działanie aprobują


@HAL__9000: czyli jeśli nie aprobujesz działania grawitacji to ona ma na ciebie nie działać? :)
@aksen:

przymusza cię do jedzenia


Zrobienie istoty oznacza stworzenie jej potrzeby jedzenia, co jest jednoznaczne z przymuszeniem jej do jedzenia.

nie jedz i masz problem rozwiązany


Niejedzenie (niezaspokojenie potrzeby jedzenia) jest spotęgowaniem problemu, a nie jego rozwiązaniem.

tacy jak ty tworzyli komunizm i żerowali na innych


Komunizm został stworzony przez natalistów, czyli ludzi twojego pokroju. To wy tworzycie istoty czujące i wpychacie je w ramy jakiegoś aktualnie obowiązującego, natalistycznego systemu,
Zrobienie istoty oznacza stworzenie jej potrzeby jedzenia, co jest jednoznaczne z przymuszeniem jej do jedzenia.


@HAL__9000: zgodnie z twoją filozofią skoro rodzice cię zrobili (przymusili do jedzenia) to powinni cię żywić do końca życia

dawno takich bredni nie czytałem (w końcu to tag dla zjebów)
twoje podejście do życia budzi we mnie obrzydzenie
wolę konwersacje z kimś normalnym
@aksen:

zgodnie z twoją filozofią skoro rodzice cię zrobili (przymusili do jedzenia) to powinni cię żywić do końca życia


Zgodnie z logiką tak powinno być w przypadku wszystkich, którzy dopuszczają się rozmnażania. I oczywiście tego typu logiczne obowiązki ciążą nie tylko na bezpośrednich sprawcach rozpłodu, ale i na tych, co przyczyniają się do niego pośrednio (tak, o tobie mowa, entuzjasto).

twoje podejście do życia budzi we mnie obrzydzenie


Napisał obrzydliwy natal,
@HAL__9000: analizując twoją logikę i poziom twojego wyszczekania jesteś tu trollem (bo chyba nie da się być jednocześnie aż tak elokwentnym i wypisywać na luzie i z dystansem takich bredni)
patrząc jednak z drugiej strony dość inteligentni ludzie wierzą w opowieści, które same w sobie są sprzeczne, a w zestawieniu ze stanem dzisiejszej nauki zwyczajnie dziecinne

myślę jednak, że trollujesz i przynajmniej częściowo wierzysz w brednie, które wypisujesz (ponieważ z twojego
analizując twoją logikę


Nie podoba ci się jak bardzo odbiega od typowego normickiego trybu myślenia, heretyckie, nie?

wypisywać na luzie i z dystansem


@aksen: Brak bluzgów to nie jest jeszcze "na luzie".

z twojego punku widzenia takie odbieranie świata może być zwyczajnie wygodne


Gdzie ty tu widzisz wygodnictwo?

piszesz tu na 2 konta czy kumpel plusuje twoje komentarze?


Oj od razu "kumpel". Po prostu miło poczytać kogoś, kto pisze z sensem.