Wpis z mikrobloga

nie no jaka beka, wirus wtedy groźny był. Nie pamiętasz jak ludzie na ulicach umierali?


@Zarzutkkake: Wiem że chwytam zarzutke bo taki masz nick, ale wirus był aktualnie groźny i nadwyrężył służbe zdrowia. Można sie sprzeczać czy różne działania były słuszne, ale mówienie że wirus który #!$%@?ł całą globalne logistyke był "nie groźny" i rozprzestrzenił się szybciej i bardziej niż cokolwiek w naszej historii, to jest jak twierdzenie że człowiek nie
@SirSherwood ale dalej do niektórych nie dociera co dokładnie wirus #!$%@?ł? Że lekarze pospłacali kredyty, które normalnie wisiałyby na nich 30 lat? Że dentysta przyjmował tylko prywatnie bo na nfz wirus?
Że ludzie mieli poparzone płuca przez respiratory bo zamiast leczyć ich na grype to leczyli na covid a kiedy dochodziło do zapalenia płuc to było ojojanie?
Że masa ludzi umierała bo nie doczekali sie miejsca na onkologii? To chyba ja odpowiadam
@SirSherwood

Wiem że chwytam zarzutke bo taki masz nick, ale wirus był aktualnie groźny i nadwyrężył służbe zdrowia. Można sie sprzeczać czy różne działania były słuszne, ale mówienie że wirus który #!$%@?ł całą globalne logistyke był "nie groźny" i rozprzestrzenił się szybciej i bardziej niż cokolwiek w naszej historii, to jest jak twierdzenie że człowiek nie potrzebuje wody do życia.


To nie wirus to #!$%@?ł tylko ludzie swoimi decyzjami. Po co jakieś
Symbol pięknego wała na kasę, za który NIKT nie odpowie. I nie, nie tylko w BOLZDZE, na całym świecie zrobiono przezajebisty dym o potężnego wirusa, który ostatecznie zabił jakiś ułamek promila zarażonych, zrobiono nadprędce szczepionkę, która w sumie była właściwie zbyteczna dla choć trochę zdrowych ludzi poniżej 60 rż. I się kręci, zapasy kupione, kasa #!$%@? taka, że fajzer jest ustawiony do XXIII wieku i elo frajerzy.
@Krupier - a ja Ci
@Zarzutkkake: Tak właśnie działa pandemia. Ludzie panikują i odwalają różne głupoty. Nie wiesz kto ma racje a kto jej nie ma, osoba kaszląca może być tylko przeziębiona ale może też cię zabić. Łatwo być mądrym teraz.

Ja czekam na jakąś porządną naukową analizę tego które decyzje były dobre, które były złe i jak to można było zrobić inaczej.
@larine: płyn do dezynfekcji spoko sprawa, nawet kupiłem ten Orlenowy, bo innego zwyczajnie nie było... I stoi w garażu xD wali niemiłosiernie jakaś gownochemią

Aż szkoda, że go otworzyłem, pewnie za 20 lat będą dużo warte nieotwarte