Wpis z mikrobloga

Dziewice są przereklamowane. W obecnym, wyemancypowanym świecie i dodatkowo w naszym kręgu kulturowym, nie ma szans na utrzymanie trwałej, stabilnej relacji z partnerką, która odda Wam swoją cnotę. Ona będzie myśleć. Będzie zadawać sobie pytania. Seriale na Netflixie skłonią ją do różnych refleksji. Z zazdrością będzie patrzyła na doświadczenie koleżanek. A co jakby był wyższy/niższy? Grubszy/chudszy? A może miał krótszego/dłuższego?

A już pal licho ten seks. Sam związek z innym człowiekiem niż Ty będzie potencjalnie ciekawszy niż Ty. Może z kimś innym będę miała mniej obowiązków domowych? Może będzie częściej robił mi masaż plecków? A może więcej prezencików? A może będzie częściej organizował wycieczki małe i duże? A może będzie bardziej czuły?

Widziałem na tym portalu idealizowanie dziewic, ale to tylko osoba bez wyobraźni i z małym doświadczeniem może twierdzić, że to wymarzony typ partnerki. Brutalna rzeczywistość jest taka, że 3-4 partnerów seksualnych to lepsze rozwiązanie, jeżeli chodzi o szukanie długotrwałej relacji – bo będzie już miała porównanie. Bo będzie wiedziała, jak to jest z kimś innym. Już nie będzie tak ciekawa.

Współczuje wszystkim, którzy obecnie są w związku z kobietą, której było się jedynym partnerem. Nieubłagany koniec lub zdrada nadchodzi. Ja wiem, że to przykre. Ja wiem, że to smutne. Ja wiem, że to deprymujące. Ja wiem, że to wrzucanie wszystkich do jednego worka. Ale przecież jesteśmy wszyscy z tej samej gliny. Z drugiej strony nie ma się co dziwić, człowiek jest ciekawy, to nic złego. Zwykła refleksja.

P.S. W przypadku facetów działa to tak samo.

Pozostańcie silni.

#p0lka #blackpill #tinder #zwiazki
  • 22
Jeżeli całe życie będziesz jeździł nad Bałtyk do Grzybowa, to w pewnym momencie zaczniesz się zastanawiać jak to jest w tej Chorwacji czy Egipcie. Jeżeli całe życie pijesz Tyskie, to w pewnym momencie zaczniesz się zastanawiać jak smakuje ta Perła czy tam Warka. To normalne, że człowiek jest ciekawy świata


@dienachtdasraben: nie mierz ludzi swoją miarą xd
@AlienFromWenus: To nie jest zaden wymysl inceli tylko od zawsze tak bylo. Dla kobiety miec seks to zaden wyczyn, a robienie tego z wieloma facetami obniza jej wartosc jako potencjalnej partnerki. Mezczyzni i kobiety roznia sie fundamentalnie w sferze seksu. Tak samo np. bycie bezrobotnym zawsze bedzie duzo bardziej uderzac w atrakcyjnosc faceta niz kobiety.