Wpis z mikrobloga

Dziewice są przereklamowane. W obecnym, wyemancypowanym świecie i dodatkowo w naszym kręgu kulturowym, nie ma szans na utrzymanie trwałej, stabilnej relacji z partnerką, która odda Wam swoją cnotę. Ona będzie myśleć. Będzie zadawać sobie pytania. Seriale na Netflixie skłonią ją do różnych refleksji. Z zazdrością będzie patrzyła na doświadczenie koleżanek. A co jakby był wyższy/niższy? Grubszy/chudszy? A może miał krótszego/dłuższego?

A już pal licho ten seks. Sam związek z innym człowiekiem niż Ty będzie potencjalnie ciekawszy niż Ty. Może z kimś innym będę miała mniej obowiązków domowych? Może będzie częściej robił mi masaż plecków? A może więcej prezencików? A może będzie częściej organizował wycieczki małe i duże? A może będzie bardziej czuły?

Widziałem na tym portalu idealizowanie dziewic, ale to tylko osoba bez wyobraźni i z małym doświadczeniem może twierdzić, że to wymarzony typ partnerki. Brutalna rzeczywistość jest taka, że 3-4 partnerów seksualnych to lepsze rozwiązanie, jeżeli chodzi o szukanie długotrwałej relacji – bo będzie już miała porównanie. Bo będzie wiedziała, jak to jest z kimś innym. Już nie będzie tak ciekawa.

Współczuje wszystkim, którzy obecnie są w związku z kobietą, której było się jedynym partnerem. Nieubłagany koniec lub zdrada nadchodzi. Ja wiem, że to przykre. Ja wiem, że to smutne. Ja wiem, że to deprymujące. Ja wiem, że to wrzucanie wszystkich do jednego worka. Ale przecież jesteśmy wszyscy z tej samej gliny. Z drugiej strony nie ma się co dziwić, człowiek jest ciekawy, to nic złego. Zwykła refleksja.

P.S. W przypadku facetów działa to tak samo.

Pozostańcie silni.

#p0lka #blackpill #tinder #zwiazki
  • 22
  • Odpowiedz
@Kuba04: Poparte życiem, obyś nigdy nie doświadczył na własnej skórze. Nie krytykuje kobiet. To normalne, że chcą spróbować różnych opcji, każdy z nas chcę popróbować. To jak z alkoholem - zaczynasz od piwka z kolegami za szkołą, ale z czasem zaczynacie się zastanawiać, jak to będzie pić wódkę.
  • Odpowiedz
@dienachtdasraben Nie ma żadnych dowodów na to że dziewica myśli jak to jest z innym, nie było żadnych problemów z komunikacją w łóżku a związek sam zakończyłem. Te #!$%@? o ciekawości i urojonym "doświadczeniu" powstało właśnie po to żebyście akceptowali używki a kobiety nie ponosiły żadnej odpowiedzialności swoich decyzji, co jak widać się udało
  • Odpowiedz
@itsoverforme32445: Weź to na logikę. Jeżeli całe życie będziesz jeździł nad Bałtyk do Grzybowa, to w pewnym momencie zaczniesz się zastanawiać jak to jest w tej Chorwacji czy Egipcie. Jeżeli całe życie pijesz Tyskie, to w pewnym momencie zaczniesz się zastanawiać jak smakuje ta Perła czy tam Warka. To normalne, że człowiek jest ciekawy świata i drugiego człowieka. Komunikacja w łóżku zależy od trochę innych czynników, nie mówię, że z
  • Odpowiedz
@itsoverforme32445: gość trochę racji ma, nie każda będzie ciekawa bo może mieć małe libido i będzie mieć to gdzieś. Sama jednak wyszłam z założenia, że jeśli mam być nówka sztuka dla zużytego gościa, to nie, nie zasłużył na to, więc wiedząc że większość facetów korzysta i się nie ogląda wstecz ani nie przejmuje się swoim przebiegiem i z każdą następną jest coraz bardziej zużyta, to ja mam być dla kogoś
  • Odpowiedz
@slabart12: dla mnie znaczenia to nie ma, jaka płeć i chooy mnie obchodzą inne baby, mnie interesował przebieg u faceta i żeby nie czuć się gorszą od niego starałam się nadrobić i jeśli jemu taki sam przebieg u mnie jak u niego by przeszkadzał to był dla mnie nic nie wartym hipokrytą i mam takie zdanie i go nie zmienię tylko dlatego że jakieś incelstwo uważa że facet roochacz to
  • Odpowiedz
@dienachtdasraben: wszystko co opisałeś każda dupa co już miała kilku partnerow ma 3 razy większy mętlik w głowie bo już jest otworzona.

Ty opisałeś.problem który się powiela z każdym kolejnym bolcem i stwierdziłeś że nie ma sensu być tym pierwszym, gratuluje
  • Odpowiedz
Weź to na logikę. Jeżeli całe życie będziesz jeździł nad Bałtyk do Grzybowa, to w pewnym momencie zaczniesz się zastanawiać jak to jest w tej Chorwacji czy Egipcie. Jeżeli całe życie pijesz Tyskie, to w pewnym momencie zaczniesz się zastanawiać jak smakuje ta Perła czy tam Warka. To normalne, że człowiek jest ciekawy świata i drugiego człowieka. Komunikacja w łóżku zależy od trochę innych czynników, nie mówię, że z dziewicą nie da
  • Odpowiedz
@dienachtdasraben: Zgadzam się, że bycie z dziewicą obecnie nie determinuje zdrowej relacji, a kultura, natura i inne czynniki sprzyjają rozwiązłości seksualnej.
Natomiast co do "chęci spróbowania z kimś innym", to ona wcale nie znika z ilością partnerów. Kobiety wyeksplatowane zawsze będą gorsze do długoterminowego używania, niż dziewice. Są liczne badania pokazujące, że im więcej chłopów miała kobieta, tym jest większa szansa na bycie gorszą partnerką.
To nie jest tak, że
  • Odpowiedz