Wpis z mikrobloga

@Ktore_to_juz_konto tak się troszczycie o mężczyzn, którzy popełniają więcej samobójstw niż kobiety, a nie widzicie do czego prowadzi takie zachowanie policji i usprawiedliwianie go mimo jego bezprawności?

do tego, że potencjalny samobójca będzie się bał dzwonić po pomoc, z obawy, że coś palnie i potem policja zamiast zabezpieczać akcje pogotowia będzie mu "ratowała życie i zdrowie" grzebiąc w dupie, wypytując w trakcie udzielania pomocy i kradnąc sprzęt za placami. a jak zrobisz
@FlasH:

Protesty organizuje się, żeby pokazać, że problem dotyka i obchodzi wielu osób.

Nie. Protesty organizuje się aby ludzie protestujący poczuli ze coś robią, nawet jeżeli wymierny skutek będzie zerowy. W proteście nie chodzi o osobę w imieniu której się protestuje, ani o jej prawa. Chodzi o protestujących i wywołanie u siebie poczucia "cośrobienia".
Jednocześnie policjanci musieli sprawdzić, czy kobieta nie posiada przy sobie środków pochodzących z niewiadomego źródła, które po zażyciu mogłyby zagrażać jej życiu

@Kryspin013: Przecież masz nawet we fragmencie który wrzuciłeś. Tak samo policja robi przy zatrzymaniu kogoś i przewiezieniu na dołek
bo doskonale wiesz, ze tylko niewielki promil facetów czuje się poszkodowanych


@RudyZibi: no właśnie o to chodzi. Większość mężczyzn w Polsce popiera własną dyskryminację i posiadanie mniejszego prawa do życia. To jest kwestia wychowania całych pokoleń. Myślę, że dopiero obecni nastolatkowie będą mieli poczucie utraconej godności, gdy dorosną.
@aarahon: no jeśli coś mogła by ugrać to tak, mi też przeszkadza taka metoda przeszukań. Problem w tym (dla wszystkich) że jak już wspomniałem ta pani jest ekscentryczną atencjuszką i ośmiesza tą sprawę zamiast jej pomagać, poza tym środowiska które ją popierają bardziej wykorzystują temat żeby walczyć o aborcje co szkodzi sprawie podwójnie