Wpis z mikrobloga

@barnej-flinston no tak "tępą cipą". Ludzie inteligentni i niebędący attencjuszami załatwiają sprawy w sposób cywilizowany. Chociaż może się to z relacji pani Joanny całą interwencja może wydawać się "piekłem kobiet" to w rzeczywistości funkcjonariusze działali zgodnie z przepisami (które funkcjonowały jeszcze przed rządami PiS). Zostali wezwani przez lekarza do możliwej próby samobójstwa, a w toku działań wyszło, że używała nielegalnie zakupionych farmaceutyków. W Polsce nie ma przepisów zabraniających przerywania ciąży. Są za
@barnej-flinston czyli ten straszny pisowski sąd stwierdził coś wbrew lini politycznej swych zwierzchników? Bogowie! Źle się dzieje w państwie polskim!

A tak co do sądów samych w sobie. Mój ojciec lat kilkanaście temu sądził się z byłym pracodawcą o zaległe diety. Z czwórki pracowników (z dokładnie tymi samymi dowodami wniesionymi do sprawy) 3 wygrało , a mój ojciec nie...
@FlasH powiedz mi kolego ty jakiś specjalny jetseś czy po prostu celowo fikoły robisz? pisaleś że tajniak kopiący po głowie nieagresywnego człowieka jest z PiSu, więc odpisałem ci że jest to 2011 rok, więc z czasów rządów platformy, a ty zaczynasz wrzucać jakiś pisowców z ostatnich lat xD