Wpis z mikrobloga

Od dłuższego czasu się zastanawiam, jak wziąć się za #sterydy
w sensie z czego czerpać wiedzę na ten temat, jakie badania robić i co ile czasu?
Myślałem czy by sobie nie zapodać teścia (propa) 250 mg tygodniowo na start żeby zobaczyć sobie co i jak i może w przyszłości myśleć o jeszcze jakiś innych środkach i dawkach.
Jak długo mógłbym na takich dawkach jechać i co potem?
Byłbym wdzięczny też za jakieś materiały do poczytania sobie co i jak.
Też nie jestem jeszcze w 100% pewny czy się w to #!$%@?ę ale no mam ostatnimi czasy coraz częstsze rozkminy na ten temat xd
#mikrokoksy #silownia
  • 7
@dominges08: Jeśli masz staż a wiem z czego co masz mniej niz 350-500 mg to nie ma sensu, zostań wtedy naturalem. Chyba, ze po prostu chcesz lepsze samopoczucie to jasne. Po prostu dawki pod masę mięśniową/staż. 250 mg no dla 70 kg gościa może być dobre i go porobi. A skad wiedza? Póki to podstawowy cykl i masz rozumum to filozofii nie ma - trzymasz estradiol lub jego receptor regulacją testa
@Reevder: @Kasahara no u mnie aktualnie jest 94kg 17-18% BF przy wzroście 184, chciałem być po prostu trochę większy/wejść na trochę wyższy poziom z treningami może kiedyś spróbować coś na tym zarobić. W takim rzie 350 mg teścia by mogło być git? Chciałbym walnąć sobie na start takie mniejsze ale sensowne dawki jeżeli juz mam się #!$%@?ć bo też chciałbym nie #!$%@?ąć na zawał po 30