Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie jestem z ex od 2 lat, mimo wszystko się we mnie gotuje, jak widzę ją z obecnym, czy to normalne?
Byliśmy że sobą 5 lat, zostawiła mnie po czym po 2 miesiącach znalazła sobie innego- tego kolegę, o którego miałem się nie martwić. Depresja w #!$%@? przez 6 miesięcy. Starałem się utrzymywać kontakt, chociaż jako znajomi, bo mimo wszystko tyle lat się znaliśmy, ale się nie dało zmieniła się o 180°.
Obecnie od ponad roku mam nową dziewczynę, układa się okej, chociaż nie ma takich fajerwerków jak z ex. Byłej nie kocham, nie tęsknię, ale mimo wszystko dostaje szaleju jak tylko widzę ich gdzieś razem, czy jak wrzucą gdzieś jakieś zdjęcie, story.
Da się z tego jeszcze jakoś wyleczyć? Poznań story odpada xD
#depresja #zwiazki #milosc #relacje #zdrada #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 28
@mirko_anonim po 3.5 letnim związku się rozstałem i jak widziałem ja codziennie na messengerze online to mi się płakać chciało i humor popsuty, zablokowałem ja ze wszystkich mozliwych kont, usunąłem wszystkie zdjęcia jakie z nią miałem, pozwoliło mi to odpuścić i teraz życzę jej jak najlepiej, chociaż kontaktu już żadnego nie mamy.
@mirko_anonim: totalna izolacja to jest pierwsza i ostatnia rzecz jaką powinieneś zrobić żeby się z niej wyleczyć. Blokuj ją wszędzie gdzie się da, najlepiej zerwij kontakt ze wspólnymi znajomymi jeśli to tylko "Znajomi". I nie, to nie jest dziecinne.
@czescmampytanie: gość ma nową kobietę więc powinien mieć to w doopie, skoro mu to przeszkadza to znaczy że nadal kocha ex a nie obecną, szkoda obecnej dziewczyny, koleś ją okłamuje i oszukuje by się wyleczyć po ex. Nie zasłużyła sobie na takie przedmiotowe traktowanie.
@mirko_anonim:

jeśli gość jest taki jak ty albo lepszy od ciebie (ma wygląd, status, kasę, większego bolca) to trochę lipa, może przejdzie z czasem. Ale jeżeli jest jakąś popierdółką, to czym się przejmujesz. Byłeś i jesteś lepszy.
A poza tym odetnij się od sosziali, poblokuj ją i jego/jej krąg.