Wpis z mikrobloga

@mial85: to przecież NATO ma instant procedury żeby zneutralizować to wszystko w zarodku jeszcze zanim obcy but postawi dobrze krok na naszej ziemi. Ja się niczego nie boję, czuję się bezpieczny, to raczej elitom ukraińskim zależy na tym żeby Polska była wyrywna do wojny (case Przewodowa i komunikatów tuż po incydencie). Sami Polacy już na szczęście ostygli i nie pchają się do wojny tak jak to sugerowały początkowe sondaże
  • 2
@Arboree: jakie procedury o czym Ty mówisz? Wagner strzela do naszych, nasi odpowiadają, kartofel i putas uznają to za agresje i wojna i gdzie to jakieś mityczne procedury nato?
Wy sobie chyba nie zdajecie sprawy w jakim my jesteśmy góvnie, albo nie chcecie sobie zdawać sprawy
  • 0
@Arboree: wszystko fajnie, super, tylko ja nie widzę żadnych ruchów NATO, żadnych wypowiedzi, działań, nic, póki co to widzę tylko i wyłącznie ruchy i działania polskiego rządu, słuszne zresztą jak pisałem ostatnio, jest głucha cisza w NATO tak jakby kompletnie nic się nie działo
  • 0
@arais_siara: oni już wiedzą że walczą z NATO itd a myślenie logiczne u nich nie istnieje, car wymyślił sobie ukaranie Polski za pomoc Ukrainie, plus wywarcie wpływu na USA więc tak musi być i tyle
@mial85: bo widocznie nie ma po co robić takich ruchów. Pamiętasz jak Rosja przygotowywała się do ataku na Ukrainę? Parę miesięcy obserwowania przez NATO jak Rosja gromadzi swój sprzęt pod granicą. Skutecznego zaatakowania tak dużego państwa jak Polska nie da się ukryć, Amerykanie widzą wszystko co się dzieje z satelity
Ten ziomek to troll i jeśli ktoś tego nie widzi, to jest idiotą i pewnie posty bayzedmana też łyka. xD Jedyne czego nie jestem pewien, to czy to troll ukraiński, czy też rosyjski.
@Smarek37: A tak, przynajmniej z października na listopad będzie strzelanko na granicy. Kolejne tajemnicze trupy i zaginięcia polskich żołnierzy, a na koniec powiedzą, że wszystko było git i dopięte na ostatni guzik ¯\(ツ)/¯
@Arboree: Ma instant procedury, a więc dlatego masz NAJEMNIKÓW, którzy niekoniecznie muszą reprezentować ruskie interesy, a jednocześnie działać na korzyść ruskich ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • 2
@Arboree: ech.. kolejny,
Ty zdajesz sobie sprawę z tego że wojny nie zawsze wybuchają w ten sposób że jakaś armia ustawia sie przez rok na granicy i w pewnym momencie wjeżdża, tylko czasem wygląda to tak że jest coraz większa eskalacja napięcia i w końcu jeden kraj wypowiada wojne drugiemu czy tam jak to mówią ruscy specjalną operacje i go atakuje? Wbiliście se do głowy jeden scenariusz który był w Ukrainie
  • 1
@arais_siara: jest zagrożeniem, każdy morderca uzbrojony w karabin jest zagrożeniem, a argument że to pis podręca temat to idiotyzm, to pis wysyła wojska wagnera na granice? to pis grozi Polsce że im przypomni, to pis mówi że wagnerowcy chcą jechać na Rzeszów i Warszawe? no chyba nie