Wpis z mikrobloga

@etepetete: Skoro takiego chce to ma prawo. Widocznie na nią lecą skoro tak wywindowała poprzeczkę w górę i nawet nie splunie w kierunku p0lusa. A jeśli nawet taki hak by ją odrzucił... to co z tego? Lepiej zostać odrzuconą przez przystojniaka niż godzić się na bycie z p0lskim Janem xD

Wy z kolei chcecie modelek a tak naprawdę polecielibyście na wszystko co ma c!pe xD Dlatego nikt was nie szanuje xD
@etepetete:

@WyzwolonaPodrozniczka: Nie znasz mnie,wiec prosze nie oceniaj.Od malego mieszkam za granica i tam sie moja mentalnosc uksztaltowala,wiec nietypowy Polak.A kobiety szanuje nie za genitalia ale za dobroc i wrodzona wrazliwosc.Pozdrawiam

Skoro jesteś inny to w takim razie nie powinno cię to urażać :)))

@Linnior88

@WyzwolonaPodrozniczka: sama prawda moja droga tego się lepiej ująć nie dało

( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WyzwolonaPodrozniczka: Nie czuje sie urazony tylko nie rozumiem,czemu w takim miejscy wyrazasz swoje przemyslenia na temat polskich facetow.Nie lepiej ksiazke napisac lub bloga? Kiedys na swoim blogu opisalem z socjologicznego punktu widzenia, zachowanie polek za granica w kontekscie proznosci,zdrad w zwiazkach i szarganiu swojego dobrego imienia.Przykre ale prawdziwe.
@etepetete: A dlaczego mam tego nie robić na wykopie? Bo to kolebka przegrywów, którzy sobie znaleźli miejsce na wylewanie swoich żali i myślą, że są bezkarni w obrażaniu kobiet? Właśnie dlatego tu jestem, żeby im uświadomić jak bardzo dużo im brakuje do zagranicznych facetów i dlaczego p0lki wolą wiązać się z obcokrajowcami a nie z rodakami... problemem są oni sami i niski poziom, który prezentują :)))
@WyzwolonaPodrozniczka: Nic im nie uswiadomisz.Bo sa mlodzi i maja nie do konca ,wyrobiony swoj swiatopoglad i oceniaja kobiety poprzez pryzmat swojego popedu seksualnego i naturalnego charakteru drapieznika i zdobywcy.Natury nie oszukasz a i zagraniczni faceci to sa tacy sami,tylko inna uroda.Wychowani w poskomunistycznej,potem lewackiej i lgbt ideologii,z facetow zrobily sie cieple kluchy i rozszczeniowe typy,ktore w oczach kobiet,tych prawdziwych z wlasna samoswiadomoscia,duzo traca na atrakcyjnosci,ale sa jesszcze faceci,ktorzy szanuja kobiety i
@etepetete:

@WyzwolonaPodrozniczka: Bo sa mlodzi i maja nie do konca ,wyrobiony swoj swiatopoglad i oceniaja kobiety poprzez pryzmat swojego popedu seksualnego i naturalnego charakteru drapieznika i zdobywcy.

No i dlatego będą teraz traktowani ze wzajemnością :))) Już nie ma żadnej litości dla nieudaczników, samców beta i facetów bez charyzmy i charakteru... Skończyło się. Będą tępieni tak samo jak oni sami traktują nieatrakcyjne kobiety :)))

Natury nie oszukasz a i zagraniczni
Prawda jest taka ze jedni sa warci drugich.dlatego tak sie przyciagaja nawzajem.Poprzez media ludzie wyrabiaja stereotypy o zwiazkach,atrakcyjnosci i systemu gdzie liczy sie tylko szybko i przyjemnie.Hedonizm w czystej postaci.Tyle tylko dobrego ze kobiety,ktore czuja sie nie atrakcyjne,w dzisiejszych czasach maja duzo mozliwosci poprawienia urody.