Wpis z mikrobloga

@WyzwolonaPodrozniczka: Widzę tu epicki damage control w Waszym wykonaniu. Po prostu WOW. Co następne? Że wszystkie Polki marzą o homeschoolingu własnych dzieci? Albo, że dla kobiety najważniejsze jest to, żeby mężczyzna ją szczerze kochał? Że reszta rzeczy jest drugorzędna. Nie, to za mocne. Jeszcze tak zdesperowane nie jesteście. Trzeba poczekać co najmniej parę miesięcy a najpewniej lat. To co teraz robicie ładnie wygląda, ale nie jest szczere. "Za mało i za
@WyzwolonaPodrozniczka: Powiedz mi kiedy ta dobroć była, bo ja jej nigdy nie doświadczyłem. Wybieracie toksyków, bo brzydzicie się wrażliwymi chłopakami, bo to dla was są frajerzy. Traktujecie ich jak śmieci. Jak najgorsze gówno. Macie teraz pretensje, że oni szukają kogoś zagranicą, bo po prostu chcą być pokochani? Bo usłyszeli to czego nigdy nie usłyszeli od Polki? Kim wy jesteście?

Owszem większość facetów tutaj nie nadaje się do związku, ale to WY
@WyzwolonaPodrozniczka: Widzę, że wyobrażenie o koreańczykach podobne jak wykopki o Azjatkach. Realistycznie koreańczycy są w #!$%@? "tradycyjni" i w sumie przy takim nie byłoby szlajania się po Seulu tylko siedzenie w domu i rodzenie dzieci. A zresztą na #!$%@? ja odpowiadam na baita ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@LostHoldenCaulfield:

@WyzwolonaPodrozniczka: Powiedz mi kiedy ta dobroć była, bo ja jej nigdy nie doświadczyłem. Wybieracie toksyków, bo brzydzicie się wrażliwymi chłopakami, bo to dla was są frajerzy. Traktujecie ich jak śmieci. Jak najgorsze gówno.

Ah ta wrażliwość wykopków... xD Jesteście wrażliwi ale tylko na swoim własnym punkcie, empatii nie ma w was za grosz. Dlatego nad wami też się nikt nie będzie litował. Zycie :)))

Macie teraz pretensje, że oni
@WyzwolonaPodrozniczka: Tak? To czego nie zostawicie tego tagu w spokoju? Nikt was tu nie chce.

Ja nie mam żadnego bólu tyłka. Róbcie sobie co chcecie. Od wielu lat nie bawię się w związki z wami. Wolę kobiety z Zachodu, bo one potrafią traktować mnie jak człowieka. Czego wy nie wiedzieć czemu nie umiecie. Wolałbym się już związać z lalką niż z wami. Lalka nie będzie mnie wyniszczać psychicznie.

Typowa p0lka z