Wpis z mikrobloga

W porównaniu do tego ile dziennie Ukraińcy im rozwalają to jest małe piwo.


@Jimmybravo: W sensie, że rozwalają z potwierdzeniem wideo czy po prostu raportują liczby bez żadnego pokrycia? Bo według Ukrainy Rosja już dawno straciła więcej czołgów niż miała podobnie z artylerią.
jak się wysyła sprzęt na wojne to liczysz sie ze stratami?


@bombastick: Ale wy robicie teraz śmieszne fikołki. Nagle okazuje się, że na wojnie ponoszenie strat jest normalne xD. Szkoda, że zaczęliście tak pisać dopiero gdy ukraińska ofensywa wywaliła się na pysk na oczach całego świata. Wy się lepiej pakujcie na front bo z tego co widziałem już was coraz częściej zbierają nawet z metra. Jeszcze chwila i się nigdzie nie
@paczelok: Nie "przestaję myśleć", dzbaniku, tylko widzę taki bełkot jak twój i już wiem, że mam do czynienia z prom0skiewskim odpadem, więc dyskusja nie ma sensu, można ci tylko napisać malutki fragment prawdy, bo za odrobinę większą część dostałbym 3 permbany.

Skąd masz wiedzę, że dowództwo wsadza do Krabów nieprzeszkolone załogi? Ano prosto z odmętów dupy.
Skąd masz wiedzę, że dowództwo wsadza do Krabów nieprzeszkolone załogi?


@Pantokrator: Stąd, że już było kilka nagrań gdzie obsługa paliła papierosy w środku. Jest też przynajmniej jedno potwierdzenie zniszczenia Kraba przez to, że system gaśniczy był wyłączony, bo fajeczki wtedy można normalnie jarać i krabik po trafieniu się spalił xD.