Wpis z mikrobloga

@sorek jakbym kupował teraz to pewnie też bym w Bambu szedł, dałem więcej za mojego endrera a nie drukuje nawet w połowie tak dobrze i szybko xD
  • Odpowiedz
  • 1
@sirgorn: jedyny minus to to że jesteśmy uwięzieni z softwarem a ten niestety nie działa idealnie.. Slicer za to mają w miare ok no i to jak urządzenie działa jest mega.
  • Odpowiedz
@sorek: no słyszałem ostatnio na reddicie że ktoś się żalił, że nie może drukować bo chmura bambu padła - niby da się offline kabelkiem czy kartą sd, ale kto by tego używał
slicer z tego co wiem to jest rozgałęzienie tego na czym stoi prusaslicer, więc wiadomo że jest w miarę ok

  • Odpowiedz
  • 1
@sirgorn: jest opcja LAN only i wtedy wszystko działa bez clouda ale jeszcze nie testowałem.

Ogólnie polecam pomyśleć nad przejście na endera na bambu zamiast go modować - przerabiałem to z Tevo little monster - mody mnie wyszły więcej niż drukarka a i tak drukuje gorzej xD
  • Odpowiedz
  • 0
@wezsepigulke: 200-300mm^2 i do tego 21mm^3/s volumetric :D To jest szalone, naprawdę genialne narzędzie, a precyzyjne że hoho.

Nie mogę się doczekać zabawy z różnymi kolorami filamentów :D
  • Odpowiedz
  • 0
@wezsepigulke: a dziwne bo cena jest naprawdę dobra. Ja dałem £900 z AMS (4 kolorowa zmieniarka którą można daisy chainować do 16 kolorów).

Polecam ten kanał ma świetny materiał o tym który mnie zachęcił (ale całe BambuLab już wcześniej obserwowałem):
sorek - @wezsepigulke: a dziwne bo cena jest naprawdę dobra. Ja dałem £900 z AMS (4 k...
  • Odpowiedz