Wpis z mikrobloga

@zielonzielon A mam psa malego w niskim bloku, przy czym obok jest las i mam dla niego czas na spacery kilka razy dziennie przy pracy zdalnej. Jest mu bardzo dobrze, ale oczywiscir woli siedziec na ogrodku u dziadkow caly dzien i kopac dziury ;) Wiec gdybym mogla, to bym chciala mieszkanie z ogrodkiem, by sobie czilowal.
@gofr: Mnie psy średnio obchodzą i co jest dla nich lepsze, ale wiem że codzienne szczekanie jest #!$%@?ące i wolałbym tego nie słuchać a muszę bo ktoś ma takie fanaberie jak kundel w bloku. Schroniska to powinny być zaorane bo to jest tylko wyłudzanie kasy na cierpienie tych kundli.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@zielonzielon: generalnie tak, ale pewnie mamy różne powody żeby tak twierdzić. Pies to powinien mieć kawał ogrodzonego podwórka na wsi żeby się wybiegał, tu poszedł, tam poleżał, gdzie indziej dziurę wykopał, a nie kiszenie się w klitce i jedynie wychodzić na świat jak się właścicielowi zachce. Srać, raz w tygodniu do parku a poza tym wszędzie tylko beton, spaliny i masa ludzi. #!$%@? takim psem być. W domu rodzinnym na wsi
@zielonzielon: Czyli jak masz dom to wypuszczasz psa i niech sobie biega? Nie musisz sie nim wtedy zajmowac? Ja juz widywalem te wiejskie psy panaszace sie, wystraszone, glodne, albo przejechane na poboczu. To wlasnie tacy ludzie, psow miec nie powinni. Poza tym nie kazdy pies potrzebuje wybiegu. Sa psy miastowe, ktore jak najbardziej moga mieszkac w apartamentowcu. Ludzie z miast maja i tak wieksza empatie do zwierzaz niz wiejskie kloszardy. Wiesz
@zielonzielon xD. Mamy dużego psa (sznaucer olbrzym), mieszkamy w bloku (51m2, na parterze z małym ogródkiem: 30 metrów2). Pies nie potrzebuje dużej przestrzeni w mieszkaniu - wystarczą 3 spacery dziennie, żeby się wybiegał i wtedy w domu sobie spokojnie odpoczywa i nie potrzebuje specjalnie więcej ruchu. Rano szybki spacer żeby pies załatwił swoje potrzeby. Popołudniu jeden dłuższy spacer (w zależności od temperatury od 20 minut do godziny) i wieczorem jeden dłuższy spacer
Pobierz orzelm - @zielonzielon xD. Mamy dużego psa (sznaucer olbrzym), mieszkamy w bloku (51m...
źródło: Zdjęcie z biblioteki
@zielonzielon: w szczególności każdy który nie podejmie działań żeby tego psa wytresować żeby nie szczekał jak debil bez powodu. Ludzie myślą że jak mają małe pieski to nie trzeba ich tresować i potem właśnie takie małe szczury skaczą mi do łydek jak biegam i drą #!$%@? w środku nocy swoim piskliwym szczekiem.
@zielonzielon: wypowiadasz sie na temat na ktorym sie nie znasz, malo tego obrazasz ludzi. I kto tu jest idiotą :)

Psy na działkach pozostawione całe dnie samym sobie, które nie wychodzą na spacery DZICZEJA i GLUPIEJA. Sa agresywne. Ja uwazam, ze powinien byc zakaz trzymania psa na dzialce w miastach i miasteczkach. Jedyne sensowne miejsce dla psa to jako czlonek rodziny w mieszkaniu.

Obstawiam, ze napisales tego wysrywa, bo wkurza cie