Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

maja takie czujniki prawie wszyscy - aktywny tempomat - tylko debile to wyłączają bo im samochód


@robertx: Na naszych drogach jazda z aktywnym tempomatem to jest udręka, ludzie nie wiedzą czym jest bezpieczny odstęp.
  • Odpowiedz
@robertx: używają tego wszyscy jak tylko jest na wyposażeniu auta, bo bardzo ułatwia pracę. To, że widzisz w Polsce oderwanych od pługa kierowców w zdezelowanych 15 letnich magnumkach jadących jak cymbały w 10m odstępach, nie znaczy, że wszędzie tak jest.
  • Odpowiedz
Ale wiecie że na A2 w tej okolicy prawie zawsze prawy pas to jest pasmo ciężarówek? Wiem że trzeba psyche budować i nie zjeżdżać migającym sebastianom ale ciężko się tam jeździ bo wybór masz między 90 km/h na prawym pasie a 140+ na lewym. Jak miałam Suzuki Swift 1.2 to nie było to takie proste przyspieszyć xD
  • Odpowiedz
smutne to jest to, ze maja takie czujniki prawie wszyscy - aktywny tempomat - tylko debile to wyłączają bo im samochód sam hamuje przed osobowkami muszą od nowa się rozpędzać a to rodzi większe spalanie


@robertx: przecież to jest stary Man więc jaki tam aktywny tempomat xD
  • Odpowiedz
@gomjeden: Naprawdę to jest tak nagminne? Aż nie chce mi się wierzyć, że można blokować ruch na autostradzie, bo wypadek zdarzył się PO DRUGIEJ STRONIE. I stoisz nie dlatego, że są jakieś problemy na drodze, tylko dlatego że ludzie sobie zdjęcia pamiątkowe cykają.
Przecież nie można stawać na autostradzie ot tak, bez powodu. Tym bardziej bez trójkątów ostrzegawczych.
  • Odpowiedz