Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Mandarex pewnie ze nie, możesz jechać i 180 a i tak znajdzie się skoda co ci będzie walić długimi i siądzie na ogonie licząc ze się schowasz miedzy dwa tiry bo pan jedzie. Mnie wyłącznie uderzyła dziwna satysfakcja że kogoś można wyhamować, faktycznie zgodnie z przepisami
Naprawdę to jest tak nagminne?


@tarushiba: nagminne? Powiedziałbym, że normalne. Niedalej jak wczoraj wracałem S8 do domu. Nagle na mojej jezdni spowolnienie i to takie konkretne. Yanosik raportuje wypadek 800 metrów przede mną. I owszem, zdarzenie było, ale nie wypadek tylko zepsuta ciężarówka (która zablokowała jeden pas i korek zrobił się na kilka kilometrów), a w dodatku na pasie do jazdy w przeciwnym kierunku.

Tu masz inny przykład, z policją. Schemat
w w


@Camel665: szczycić się zachęcaniem do łamania przepisów oraz nieznajomością tychże jest oznaką ułomności mentalnej

(nie klopocz się odpisywaniem, i tak nie czytam)
@ArnoldZboczek: Jak zawsze skomentuje. Strefa zgniotu w TIR'ach powinna się kończyć na naczepie, a szoferka powinna być na wysokości osobówki.

Osobiście jak stoję w korku przed tirem to trzymam 100 metrów odstępu w razie czego żeby móc #!$%@?ć przed właśnie takim #!$%@?.
a po co zjeżdzać skoro i tak nie mogą cie wyprzedzić bo nie mogą jechać szybciej niż 140 czyli szybciej niż ty? Chcesz powiedzieć że wedlug ciebie łamanie prawa jest ok? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@mirasKo-Kalwario: każdy policjant z drogówki Ci wytłumaczy, że nie masz racji i to Ty łamiesz prawo. W Polsce mamy ruch prawostronny i za zbyt długą jazdę lewym pasem jest mandat.
A za
@radziuxd: a ile mam jechać lewym pasem? co to zmieni że zjadę skoro za mną gość i tak nie może jechać więcej niż 140 więc i tak nie może mnie wyprzedzić tylko powinien zjechać na prawy.

Zresztą jak ja mogę jechać prawym i powinienem zjechać na prawy to gość który chce mnie wyprzedzić też powinien zjechać a nie mnie wyprzedzać