Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@radziuxd: nie ja jestem od tego i tak samo gość za mną nie jest od tego żeby stwierdzać czy mam mu zjechać czy nie więc niech się nie kłopocze mruganiem. Jeśli złapie mnie policja i da mi mandat to chętnie go zapłacę pod warunkiem że gość jadący za mną też dostanie za niebezpieczną i/lub za szybką jazdę
  • Odpowiedz
@mirasKo-Kalwario: różnica polega na tym, że jeśli masz wolny prawy pas to widać - albo miejsce jest, albo go nie ma (wykluczam sytuację, gdzie musiałbyś się wciskać na styk). Za to zmierzenie o ile ktoś przekracza prędkość wymaga już homologowanej aparatury pomiarowej.
  • Odpowiedz
@mirasKo-Kalwario: w drugą stronę można powiedzieć to samo:

i co z tego że #!$%@?? policja jest od karania i zatrzymywania a od wydawania wyroków jest sąd, nie gośc blokujący pas bo więcej niż 140km/h to dla niego za szybko

Zostawiam tę kwestię nierozwiązaną, szerokości.
  • Odpowiedz
Do tego utrzymuje bezpieczny odstęp od pojazdu przed nami co sioferom się bardzo nie podoba bo jak to tak nie jechać komuś na dupie


@robertx: no bardzo fajnie sie pewnie jezdzi jak co drugi kierowca zjezdza na prawy metr przed twoja maska bo jest poganiany przez #!$%@? na lewym
  • Odpowiedz