Wpis z mikrobloga

Ja nie wiem dlaczego Incele, single i prawiki są postrzegane jako przegrywy życiowe są postrzegane jako przegrywy i uważają się za przegrywów. Z perspektywy faceta po wielu związkach i teraz w związku od 8 lat uważam, że nie ma większego wygrywu od dożywotniego braku kobiet i kontaktu z kobietami.

To są tak toksyczne istoty, że jestem już na skraju psychiatryka. Całe życie spievdoliły mi kobiety. Od dziecka toksyczna matka rozwalała mi życie, było jednym wielkim cierpieniem. Wszystkie laski, na które spotkałem miały jakieś zaburzenia i ospały. Jakieś borderki, psycholki, nielogiczne, rozkapryszone bachory i to nie jest tak, że ja trafiłem na jakieś zepsute egzemplarze. To jest normalny reprezentatywny przykład kobiety z obecnych czasów. Jeszcze w dobie tego Instagrama, influencerek, portali, korporacji, feminizmu to już im odjepało kompletnie i ten dobrobyt już zrył im układy nagrody w mózgach toralnie. Znalezienie kobiety, z którą da się żyć i nie ma kompletnie narąbane oraz nie odpycha powierzchownością ze 100 metrów jest praktycznie już niemożliwe.

Te szczęśliwe małżeństwa i związki to jest sielanka na początku, a potem to są kłótnie, chryje, jeden wielki egoizm, brak logiki u różowej i ustawianie wszystkiego pod baby.

Powstał jakiś mit, że można znaleźć porządne kobiety, że jakieś tam laski docierają do ściany i uczą się na błędach, a #!$%@? prawda. Samotne matki, kobiety po przejściach też nabierają pokory tylko kiedy są same, ale jak znajdzie się jeleń to rogi jej odrosną po dwóch, trzech latach jak go sobie urobi.

Teraz wszyscy moi znajomi w związkach, małżeństwach z kobietami zazdroszczą naszemu kumplowi, który jest singlem całe życie, a on rozpacza. Przecież to jest absolutny wygryw.

Ja was ostrzegam panowie, nie róbcie tego, bo w długim terminie pożałujecie. Nawet jak znajdziecie "wartościową" laskę to będzie tak tylko na początku.

#redpill #blackpill #rozowepaski #niebieskiepaski #kobiety #zwiazki #pieklomezczyzn #przegryw #incel #feminizm #logikarozowychpaskow #pieklokobiet #tinder #randki #psychologia #psychiatria
  • 47
@AlienFromWenus: Buahahaha. Co wy robicie dla nas. Już zacznijmy, że od startu macie większe wymagania od nas, bo dla nas kobieta musi mieć tylko wygląd, chociaż 6/10 i to wy starczy. Wy na starcie olewacie wszystkich poniżej 7-8/10, bo dlaczego macie się wiązać z kimś kto was nie pociąga, to już badania tego dowiodły, do tego my musimy mieć kasę i zarabiać więcej, bo was to wkurza jeśli facet jest "niezaradny",
@Ynfluencer: no to przecież jak kobieta zarabia mniej ale robi dużo w domu to jaki problem dla faceta raz na rok ogarnąć auto i to jeszcze czasem z pomocą kobiety? XD Facet raz na rok coś naprawi i to jest wyczyn, kobieta codziennie gotuje, sprząta, pierze raz na tydzień i składa ubrania domownikom i jest problem no bo jakim prawem jest zmęczona xD
@AlienFromWenus: Jak wybieracie sobie bad boyów i wyluzowanych lekkoduchów, którzy mają na wszystko wyrąbane to nie robią. Ja jestem facetem i piorę, prasuje ciuchy, sprzątam i dźwigam wszystko co trzeba przenieść w domu. Nie gotuje, bo nie chce mi się i nie umiem.
@Ynfluencer: @Pozytywny_gosc Ynfluncer ma rację. Chamfort był Chadem XVIII wieku będącym w wysokich sferach od urodzenia i w jego Anegdotach jest to samo o kobietach. Generalnie wielcy myśliciele zawsze gardzili kobietami, a głupcy zawsze je uwielbiali. Życie z kobietą nie jest lepsze, oprócz tego, że jest dostęp do keksu; wiele problemów przychodzi wraz z posiadaniem kobiet, gdyż wkraczasz na teren rywalizacji normickich. Ci co mają większy intelekt będą mieli większy pożytek