Wpis z mikrobloga

#szosa #mikrokoksy

Jakie odżywki i suple stosujecie na rower i cardio? Tak, żeby rosła wytrzymałość i regeneracja.
Kreatyna, tauryna, tu są działania potwierdzone badaniami. Węgle w trakcie wysiłku. Co jeszcze?
  • 30
  • Odpowiedz
  • 0
@pek0s:
Ponoć tak, ja to nawet bym mógł brać i kontrole antydopingowe by mnie omijały :) Mam niski hematokryt i nawet wzrost o 25% by nie wzbudzał dużych podejrzeń!
  • Odpowiedz
@i-marszi: ja nie powiedziałem, że jest coś nie tak z kreatyną, sądzę wręcz przeciwnie
Ilość przejechanych km =/= jakość treningu. Zresztą wstydziłbyś się pokazywać 2x mniej przewyższeń na prawie dwukrotnym dystansie ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak tak wiem, nie każdy ma dostęp do gór, ja też nie mam
  • Odpowiedz
Ponoć tak, ja to nawet bym mógł brać i kontrole antydopingowe by mnie omijały :) Mam niski hematokryt i nawet wzrost o 25% by nie wzbudzał dużych podejrzeń!


@i-marszi: nic by Cię nie ominęło, hematokryt to drugo albo i trzeciorzędowa sprawa przy wykrywaniu użycia EPO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@teryuu:
Aż tak to się nie znam, ale gdzieś czytałem, że EPO 3 generacji jest nie do wykrycia i tylko można to wykryć pośrednio, przez badanie HTC właśnie.
  • Odpowiedz
  • 0
@OscarDeLaRenta:
A tak w zasadzie to o co Ci chodzi? Piszesz zupełnie nie na temat nic niewnoszące komentarze. Każdy potrafi rzucać ogólnikami, bez żadnych konkretów! Tak najłatwiej połechtać sobie ego. Ale jaki to ma sens?
Nic o mnie nie wiesz, a jednocześnie wiesz najlepiej jak powinienem trenować. Nie wiesz ile mam czasu na treningi, jakie Vo2Max, jakie problemy zdrowotne, pewnie nawet nie wiesz ile mam lat, ile czasu potrzebuję na regenerację.
  • Odpowiedz
@i-marszi:
1) Kreatyna dla wzrostu syntezy ATP
2) Beta-alanina dla wzrostu stężenia karnozyny = możliwy dłuższy wysiłek o danej intensywności
3) Azotany (jako suplement to shot z buraka/cytrulina/aakg/agmatyna, jako żarcie to poszukaj produkty o ich dużej zawartości (ps. jest ich mało))
4) Śladowe ilości wodorowęglanu sodu wspomagają (wg badań) odprowadzanie nadmiaru jonów H+ podczas wysiłku fizycznego o wysokiej intensywności = wiadomo co
5) Węglodowany w trakcie = wiadomo co
6) EAA
  • Odpowiedz
@i-marszi: do mnie jedzie "stack" beta alaniny, sody, cytruliny i l-karnityny, niektóre badania pokazują slaba korelacje sody a beta alaniny, ale bedę testował, bo czemu nie. Koszty:
Pepega - @i-marszi: do mnie jedzie "stack" beta alaniny, sody, cytruliny i l-karnityn...

źródło: suple

Pobierz
  • Odpowiedz