Wpis z mikrobloga

@Poemat: @Pepega @veracholera
No i to są konkretne odpowiedzi, a nie lanie wody nie na temat. Dzięki Panowie!

A z tą beta alaniną to też mieliście takie dziwne swędzenie skóry? Bo ja to kiedyś brałem, ale to swędzenie mnie jakoś zniechęcało.

A ta cytrulina to dla mnie nowość, czytam, że może obniżać ciśnienie a ja i tak mam bardzo niskie, odczuwaliście ten spadek ciśnienia?

I trochę hormonu wzrostu, inhibitorów aromatazy, stanazololu,
A z tą beta alaniną to też mieliście takie dziwne swędzenie skóry


@i-marszi: Normalne, przechodzi po czasie

wiem na pewno, że nic nie bierze


@i-marszi: a tego to nie będę komentował ( ͡ ͜ʖ ͡)
swędzenie skóry


@i-marszi: Normalna reakcja, po stałej suplementacji to uczucie zanika.

może obniżać ciśnienie


@i-marszi: Obniża, bo ma za zadanie rozszerzyć naczynia krwionośne, jeśli wiesz jak się mierzy ciśnienie u człowieka to wiesz, że nie będzie to miało wpływu na Twoje samopoczucie w trakcie aktywności fizycznej.

to po co inwestować w zawodnika, który musi koksować?


@i-marszi: Bo takich osób jak wymieniłeś tutaj znajdziesz aktywnie trenującego jednego na 100 000
Obniża, bo ma za zadanie rozszerzyć naczynia krwionośne,


@Poemat:
A ta cytrulina to działa jakoś dłużej, czy to trzeba przed treningiem, czy jak? Bo pozostałe (Kreatyna, beta, tauryna) to się zażywa bez względu na trening. W trakcie treningu to ciśnienia nie obniży, albo jak obniży to nie będzie to problemem, ale co po treningu?

@teryuu

a tego to nie będę komentował ( ͡ ͜ʖ ͡)


Znam
@i-marszi: ja tam biorę cytruline żeby mi żyły na pakerni wychodziły, więc sie nie znam ( ͡º ͜ʖ͡º) spróbuję ta sode czy nie spowoduje rewolucji żołądkowych i może bede stosował. Jeszcze można wspomnieć o NMN które jest mocno promowane przez coach grega w swoim g02max, ale dla mnie temat jak z turkesteronem żeby nabić kabze, musisz @Poemat pytać, on ma większe pojęcie
Zresztą wstydziłbyś się pokazywać 2x mniej przewyższeń na prawie dwukrotnym dystansie


@pawlos10rs: A ja mu propsuje, silny i niezależny wykopek nie słuchający #!$%@?ów chudych szczurów ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Znam sporo kolarzy amatorów, co do większości to nie mam pewności czy się czymś nie wspomagają, no ale tu mam pewność!


@i-marszi: ja nie mówię że gość bierze czy nie bierze, no bo skąd ja to mogę wiedzieć, tym bardziej że nawet nie wiem o kogo chodzi. Bardziej rozwala mnie taka naiwność w myśleniu. Chodzisz za nim 24h na dobe że wiesz co robi? Sam się ścigałem ładnych parę lat w