Wpis z mikrobloga

Ale zasięgów panasiusiakowi nie robimy! Filmiki tylko ze źródła, z pominięciem tego psa putina.


@KwadratF1: pisałem to tutaj dość często: nie interesuje mnie kto to wrzuca na Twitter. Nie będę filtrował Telegrama bo nie chce mi się, za to będę wrzucał co chcę, gdzie chcę i kiedy chcę jeśli materiał przedstawia coś interesującego w zakresie wojskowości, znaczącego operacyjnie lub taktycznie lub zwyczajnie śmiesznego. FYI mam tu status #onuca tak bardzo że
będę wrzucał co chcę, gdzie chcę i kiedy chcę jeśli materiał przedstawia coś interesującego w zakresie wojskowości, znaczącego operacyjnie lub taktycznie lub zwyczajnie śmiesznego

@killzone: Co wrzucony przez Ciebie materiał zawiera interesującego w zakresie wojskowości, znaczącego operacyjnie lub taktycznie lub zwyczajnie śmiesznego?
@surlin: skrajna głupota zawsze mnie śmieszy i zadziwia.

@killzone: Prawdopodobnie używając granatu ćwiczebnego (lub nie) demonstruje koledze w jaki sposób na szybko przed wyjściem moskale robią pułapki. Pokazuje jak prosto to zrobić i że po podniesieniu się uzbraja. I tyle.
Co w tym śmiesznego?