Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Massiv: A co złego w manualnych?
- Szybciej się ogolisz
- Dokładniej
- Niezależnie od długości zarostu
Oczywiście mowa o porządnych masyznkach
Z zalet elektrycznych:
- rzadko się cokolwiek wymienia
- można golić się na sucho i mokro
- można golić się w różnych miejscach, nawet bez lustra
- turystycznie lepsze

No ale manualna do domu jest ogólnie lepsza,jeszcze pewnie zależy od zarostu, ale mimo wszystko wolę codziennie lub co ile
  • 12
@KjatanSveisson Miałem ten sam problem i pomógł mi ałun. Kosztuje to w okolicach 30zl i korzystam już któryś rok z rzędu, nie zużyłem nawet polowy a problem zniknął w 99%. Ludzie robią heheszki ale to jest realny problem i #!$%@? się z tym kilka lat testując przeróżne sposoby. Powodem są wrastające włoski które rozwalasz przy kolejnym goleniu. Jak posmarujesz ałunem po goleniu to wloski nie będą wrastać i przy kolejnym goleniu ich
@Loloman: Jak kupisz porządna elektryczną to ogolisz i krótki i długi zarost bez problemu xd I to szybciej niż manualną xd Chyba że manualną golisz się na sucho to można by się ścigać. Z dokładnością nie wiem o co dokładnie Ci chodzi, albo się golisz dokładnie albo nie i to zależy od Ciebie, a nie od golarki xD Jak masz jakieś pieprzyki na mordzie to manualną się ni #!$%@? nie ogolisz
@Massiv ile zajmuje Ci ogolenie maszynką elektryczna? Mi około 1-2 minut zwykła max (od zmoczenia brody, nałożenia pianki itd to 1-2 minuty sumarycznie). powodzenia z elektrycznymi :D Miałem i są zwykle kilka razy wolniejsze by osiągnąć choćby podobny efekt. Używałem takich i za 700 zł i nie zauważyłem by miały choćby cień szansy rywalizować z manualną w kwestii dokładności i szybkości. Są wygodne, można pod prysznicem się golić, zwykle nie trzeba lustra