Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@KjatanSveisson: Widzę że kolega goli się jak prawdziwy mężczyzna - siekierą. Nie zapomnij tylko użyć denaturatu po goleniu. Jeżeli akurat nie masz pod ręką to rozpuszczalnik też może być (spirytusu szkoda marnować)
Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży

tel. 116 111
(czynny 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę)

zadzwoń pogadaj

chyba że robisz to dla haju to nie wiem nie próbowałem ale to chyba jak z morsowaniem jak robi się przyjemnie to trzeba wychodzić na organizm się wyłącza
Trzym się
@KjatanSveisson: Mirku, podobnie wyglądałem po pierwszym goleniu maszynką na żyletki (a jeśli tak masz po jednorazówce to aż dziwne, bo one są zaprojektowane tak, że praktycznie nie da się zaciąć, chyba że jest po wielu użyciach i ma, nawet niewidoczne, ślady korozji i zużycia ostrości ostrza), ale też jest na to rada.
Przede wszystkim jak zmieniasz rodzaj maszynki to trochę inaczej ręka pracuje i trzeba się do tego przyzwyczaić. Jednorazówki te
@KjatanSveisson stary nie słuchaj #!$%@? znawców. Gole się od ponad 20 lat i pierwsze lata czego bym nie próbował to wyglądałem dokładnie tak samo. Używając żyletek rozwiązaniem było golenie się z włosem, później przeszedłem na maszynki elektryczne i było o wiele lepiej. Finalnie zapuściłem brodę i mam już na to #!$%@?. Teraz gole tylko głowę i robię to bez żadnego zacięcia, więc nie jest to kwestia skilla czy kosmetyków ale tego jakie