Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@KjatanSveisson: mydło proraso do twardego zarostu (bordowe), ostrza feather, oprawka feather popular, będziesz pan zadowolony.
Potem jakimś płynem po goleniu, może być proraso, może być nishman.
https://barbercompany.pl/mydlo-do-golenia-proraso-do-twardego-zarostu-z-maslem-shea-150-ml-new-version/ mydło tu,
https://barbercompany.pl/maszynka-do-golenia-na-zyletkifeather-popular/ oprawka tu
I żyletki pewnie też tam będą. Feather to najostrzejsze jakie miałem a miałem nawet tureckie, holenderskie i jakieś z Rosji.
@KjatanSveisson: Za mocno przyciskasz maszynkę do skóry... Tak jak już pisali wyżej koledzy - mydło do golenia, może być w formie kremu w tubce albo zwykłe nawet mydło w płynie może być i też da radę. Przed posmarowaniem mydłem zwilżyć wodą miejsce golenia. Maszynka musi być ostra (i trzymana w czystości) najlepiej klasyczna na wymienne żyletki. Delikatnie z góry na dół dosłownie muskając skórę ostrzem, kilka pociągnięć, maszynka od wody, opłukać
@KjatanSveisson: lol ale amatorka.

1. najpierw skróć zarost elektryczną maszynką maksymalnie ile się da
2. zmiękcz pozostały zarost, gorącym ręcznikiem albo pianką ale nie 0,5 minuty. Tylko z 4-5 min, niech zadziała
3. wymieniaj maszynkę/ostrza. Jednorazówkę max 10 goleń
4. gol się z włosem. Ruchy krótkie, często spłukuj zarost pozostały między ostrzami

Nie ma za co
@RudyZibi: Jak masz twardszy zarost niż ja kłaki łonowe to grubo xd
@Loloman może jakieś 3 min, tyle że mam kilka pieprzyków na mordzie, z których rosną włosy i trzeba lawirować xD zazwyczaj jedno ładowanie starcza mi na miesiąc +/-, gole się zazwyczaj co 2 dzień a golarka na liczniku ma 60min, no i jeszcze dochodzi golenie jaj, dupy i pach. Matematykę zostawiam Tobie xd
Golarki elektryczne są lepsze pod każdym
@Massiv: Jaką masz golarkę? Ja mogę jechać 5 minut tylko na szyi i część włosów nie zostanie zgolona nie ważne jaka była to golarka - brauna foliowa, głowicowa itd. To jakiej mam użyć? Średnio golenie elektryczną to 10 minut, codziennie by było w miarę znośnie.
Możesz robić różnymi technikami - próbowałem wszystkich, żadna nie pozwala łatwo i porządnie ogolić szyję przykładowo. Maszyna ręczna jest prawie pod każdym względem lepsza od elektrycznej: