Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 328
@Brzychczy: No tak powiedział, jednocześnie rozmywając odpowiedzialność prędkości i zrzucając część winy na masę innych czynników, które nie mają żadnego znaczenia w tej sprawie, bo mógł być tam fatalny asfalt, brudny od budowy, na środku drogi mógł stać pieszy a na jezdni mogła stać woda do kostek, nic by się nie stało gdyby nie #!$%@? 150 km/h.
To jest jedyny powód a mówienie o innych rzeczach to jest właśnie robienie wody
że w lepszych warunkach da się #!$%@?ć bezpiecznie


@Tasde: w odpowiednich warunkach, miejscu i możliwościach to jak najbardziej da się #!$%@?ć i 350 km/h. Śledzisz F1 więc wiesz.

Nikt rozsądny nie odebrał słów Hołowczyca jako promowanie #!$%@? w normalnym ruchu drogowym 150km/h po terenie zabudowanym a nierozsądni i tak go nie posłuchają tylko będą robić co chcą.

Czepianie się Hołka jest głównie spowodowane dziwnym wykopowym szukaniem sensacji i skłonnością do przesady.
@Brzychczy: Gość dosłownie napisał, że pirat drogowy "ratował życie pieszego" i rozmywał odpowiedzialność, a ty piszesz o przeznaczeniu słów? To ten dziennikarz przeinacza rzeczywistość.

Cały jego wywód jest skonstruowany w formie "Kierowca był nieodpowiedzialny, ALE ratował przechodnia". Nie, nikogo nie ratował, a takie tłumaczenie to po prostu próba, swoją drogą obrzydliwa, umniejszania jego zbrodni, bo tak, to była zbrodnia - osoba jadąca 140 w mieście, w dodatku nocą gdzie jest ograniczona
  • 1
@Brzychczy: Oczywiście, że w odpowiednich warunkach się da, ale cały temat dotyczy jazdy cywilnej a w cywilnej jeździe po mieście nigdy nie ma i nie będzie warunków.
Nie wiem ile lat jesteś na wykopie, ale swego czasu było tu powszechne wyśmiewanie akcji "10 mniej ratuje życie".
To samo działo się przy każdym wypadku w którym jeden #!$%@?ł jak szaleniec a drugi przypadkiem wymusił, większość ludzi tutaj zwalała całą winę na wymuszającym,
a w cywilnej jeździe po mieście nigdy nie ma i nie będzie warunków.


@Tasde: Czyli tak jak Hołek mówisz, że w takich warunkach nie powinien tyle #!$%@?ć.

większość ludzi tutaj zwalała całą winę na wymuszającym, pomijając udział winy #!$%@?ącego


no na wykopie już tak jest, że się tworzą hive mindy i nie każdemu chce się na chłodno pomyśleć. Teraz tak jest z wywiadem Hołka.

Czy sądzisz, że w takich warunkach należy
Należy dostosowywać prędkość do możliwości, warunków i miejsca


@Brzychczy: ale tu nawet nie trzeba było nic dostosowywać, tylko jechać zgodnie z ograniczeniami (nie było ulewy/śniegu, żeby musieć dostosować prędkość niższą niż ograniczenia)
@Brzychczy: oczywiście, że wini. W tym przypadku pieszy jest winny bo młody sebix postanowił zrobić sobie NFS-a na zwężenie drogi.

Ale jak pieszy wejdzie na czerwonym świetle pod samochód w biały dzień, to domyślnie wina jest... Kierowcy, b ona przejściach należy zachować szczególną ostrożność.

Pieniążki poleciały od glonojada na umniejszanie winy i tyle.
Już nie róbmy ludziom wody z mózgu i udawajmy, że Hołowczyc nie wini kierowcy:

@Brzychczy:
TO MAM DO CIEBIE PROSTE PYTANIE.
Jeżeli będę #!$%@?ł swoim autem 230 km/h przez miasto, to kto będzie winny? Wszyscy mają mi #!$%@?ć i już 300 m wczesniej wypatrywać mnie?
No #!$%@? gdzie jest ta granica prędkości, gdzie nie będziecie szukać winnych w innych, niż #!$%@??
Ja na serio już przymknę oko na 70 w mieście,
@Tasde: To Kuzaj pomógł zarejestrować przywłaszczone przez Sylwię Maserati. Hołowczyc też jest z tego samego podwórka to puścił gadkę żeby wybielić synalka, pewnie taka przysługa. Łączcie kropki ( ͡º ͜ʖ͡º)