Wpis z mikrobloga

@Koniasz: Tym tokiem myślenia wszyscy polscy powstańcy to byli terroryści. W sumie ci się nie dziwię tego chyba cię w szkole uczyli.


@JanuszPDM: eeeee, bo byli? Wygoogluj sobie definicję terroryzmu. Polska, przegrała wojnę i prowadziła walkę, a właściwie tylko ułamkowa część jej ludności która była m.in. w AK, za pomocą środków terrorystycznych z lokalną administracją państwową (tak samo jak zbrojne ramię PPS z Piłsudskim na czele pod koniec 19 i
k.....e - >@Koniasz: Tym tokiem myślenia wszyscy polscy powstańcy to byli terroryści....

źródło: IMG_20230719_205321

Pobierz
@Grzesiok Ja to się dziwię, że w ogóle pozwalali Ukrainie handlować czymkolwiek XD
Co to za gówniana wojna gdzie przeciwnik przesyła twój gaz jakby nigdy nic i pozwalasz mu robić siano na zbożu.
Wtf pierwsze co to powinni Ukraińcy #!$%@? gazociąg a Ruscy wszystkie porty i lotniska.

Gównowojna wyglądająca coraz bardziej na kontrolowany konflikt mający wpływać na gospodarki panstw w regionie.
@killzone: Polska nigdy nie przestała walczyć tak jak Ukraina nie przestała walczyć. Atak na strategiczne połączenie komunikacyjne oczywiście zastarszy ludzi ale pod to, to można podciągnąć codzienne wiadomości. Jak czytam ten twój wysryw to mi ręce opadają takiego fikołka o polskiej historii to bym się spodziewał od ruskiej telewizji. Jestem potomkiem terrorystów znad Wisły którzy bronili się na zmianę przed okupacją niemiecką/ rosyjską i jestem z tego dumny. Nie zrozumiesz tego
JanuszPDM - @killzone: Polska nigdy nie przestała walczyć tak jak Ukraina nie przesta...

źródło: IMG_20230719_205901

Pobierz
fajnie tylko czy na cierpienie cywili jakie przyniesie brak zboża powinno się odpowiadać cierpieniem cywili związanym z brakiem leków i innych artykułów medycznych?


@mial85: Jak #!$%@? warzywniak jakimś chuligańskim rozbojem to nie jest to samo jakby ten warzywniak się zamknął sam.