Wpis z mikrobloga

@sayanek: Nie muszę cię wołać, już się wypowiedziałeś.

chyba mam prawo do własnego zdania


Czemu ludzie zawsze to piszą bez namysłu - masz prawo do własnego zdania, a ja mam prawo je skrytykować.

tak bawi mnie czarny humor, memy z papieżem i wiele wiele innych form humoru


W swoim wpisie nawet słowem o tym nie wspomniałem, odnoszę się do zupełnie innej części twojej wypowiedzi.
@GrimesZbrodniarz: No dobrze to skrytykowałeś mój wpis, i miałeś do tego prawo, jak najbardziej.
Ale dlaczego nie wziąłeś pod uwagi tego co było poniżej?

Nikt z nas nie prosił się na ten świat, świat który jest niesprawiedliwy i dla wielu ludzi po prostu okrutny, ale jeśli, z powodu tego, że was to przytłoczy, postanowicie zakończyć swoje życie to nie zasługujecie na żadne współczucie, logiczne co nie?


Jakbyś spojrzał kilka wypowiedzi pod
@sayanek:

Jakbyś spojrzał kilka wypowiedzi pod tą co wrzuciłeś, to wyczytałbyś że w tym konkretnym przypadku o którym napisałem


Napisałeś:

W mojej ocenie samobójstwo to ucieczka a osoby które się do tego posunęły nie zasługują ani na żałobę, ani na kulturę. Trzeba takie coś piętnować


Napisałeś o całości zjawiska, a nie o konkretnym przypadku, nawet użyłeś formy mnogiej "osoby".

Co do komentarza niżej, nie widziałem go, ale w dalszym ciągu to
@GrimesZbrodniarz: Sprawdziłem sobie twój profil :) Kręciłeś bekę z pedofilii, kręciłeś bekę z ludzi którzy zginęli i z wielu innych niewłaściwych rzeczy, ale #!$%@?łeś się do mojego nieszanowania samobójców? Czyli co, nieszanowanie i beka z ofiar pedofili jest spoko, ale samobójców to trzeba szanować?
@sayanek: Pa tera, tego mema też zaplusowałem, bo czym innym jest satyra i czarny humor, a czymś zupełnie innym jest otwarte wyrażanie pogardy w stosunku do samobójców

Życie to komediodramat więc zamiast płakać wolę się śmiać, ale w żadnym wypadku nie mam zamiaru umniejszać komuś kogo spotkała tragedia
GrimesZbrodniarz - @sayanek: Pa tera, tego mema też zaplusowałem, bo czym innym jest ...

źródło: fa6bf576302054aa5961f668c405867a88da016e511b5fc6f9357269b237f4d3 (1)

Pobierz
@GrimesZbrodniarz jeśli chodzi o dobry żart, to wg mnie nie ma świętości, bo potem nagle znajdujemy się w sytuacji "jezus mario przecież to PAPIEŻ jak ci nie wstyd #!$%@?".

natomiast czym innym jest wyrażanie pogardy i piętnowanie kogoś, kto był nieszczęśliwy czy miał depresję, trochę jakbyś miał pretensję do osoby z rakiem, że umarła xD odejście takiej osoby to efekt sytuacji, w której się znalazła i reakcji jej mózgu.
ale nieee, jak
natomiast czym innym jest wyrażanie pogardy i piętnowanie kogoś

jeśli chodzi o dobry żart, to wg mnie nie ma świętości, bo potem nagle znajdujemy się w sytuacji "jezus mario przecież to PAPIEŻ jak ci nie wstyd #!$%@?".


@fuechsinn: Ale hola hola, Przecież samo robienie memów na taki temat jest piętnowaniem (gdzie dokładnie o tym napisałem w wklejonym komentarzu XD) więc się zdecydujcie, czy taka forma piętnowania jest dobra czy zła. Śmiejąc
@GrimesZbrodniarz aż mi się przypomniało, kiedyś na osiedlu przychodził taki znajomy kolegi, spoko ziomek lubiłam go, czasem z nim pisałam gdzieś na GG chyba jeszcze, jak się dowiedziałam,ze się powiesił to nie mogłam się otrząsnąć, nie wiem dlaczego to zrobił, ale mam przypuszczenia że depresja i kiedyś ćpał i odkąd nie ćpał to miał jakieś "ataki" czy coś i to mu odbierało radość życia mocno myślę że to przez to, najgorzej że
@kukold:

tak, samobójstwo to domena płatków śniegu skupionych wyłącznie na sobie i swoich emocjach. Jeśli oni mają w dupie innych (rodzinę, pasażerów pociągu, świadków itp) to nie zasługują na żadne współczucie [...]


Tak się składa, że samobójcy są tworzeni i zmuszani do życia przez natalistyczne istoty skupione wyłącznie na sobie i swoich potrzebach, które mają w dupie to, że ich potomstwo będzie mogło doświadczyć nieuchronnego skrajnego cierpienia, często w państwie, które
@kukold

tak, samobójstwo to domena płatków śniegu skupionych wyłącznie na sobie i swoich emocjach. Jeśli oni mają w dupie innych (rodzinę, pasażerów pociągu, świadków itp) to nie zasługują na żadne współczucie a memy są akceptowalnym poziomem ostracyzmu


@1masa

A skąd wiesz czy się nie prosiłeś na ten świat.


Jakiego gówna z siebie natale nie wysrają, by tylko usprawiedliwić swoją egoistyczną i lekkomyślną prokreację. Brak zgody jest jednym z wielu argumentów, by zaprzestać