Wpis z mikrobloga

@1masa: Są ludzie, którzy byli opętani przez wszystkich diabłów ze wszystkich możliwych religii, codziennie znajdzie się osoba, która widziała pozaziemskie formy życia, codziennie znajdzie się jakiś nowy Mesjasz, czy inny chory psychicznie mający urojenia osobnik i nie jest to żadnym argumentem na to, że to, co mówią jest prawdą, gdyż ich same słowa, czy halucynacje to nie dowód. Poprzez obserwacje świata, logikę i znajomość biologii możemy dojść do wniosku, że
  • Odpowiedz
@1masa: Hipnoza to urojenie :D Co do np renkarnacji to do poprzednich swoich wcieleń może mieć jedynie osoba wtajemniczona i nieśmiertelna, zmartwychwstały adept. Wiedza dla zwykłego śmiertelnika (99%) w ogóle nie dostępna i nie znana.
  • Odpowiedz
@PurpleHaze:

Dla mnie samobojca to tchorz, to ktos kto ucieka od wszystkiego doslownie, ze wszystkimi tego konsekwencjami.


Weź może lepiej zainteresuj się natalistami, którzy uciekają od poniesienia stosownych konsekwencji za tworzenie czujących istot i tym samym umieszczanie ich w sytuacji, w której zmuszone są do popełniania
  • Odpowiedz
odklejeńcu.


@HAL__9000: i na tym zakonczymy, calkiem prawdopodobnie interesujaca dyskusje, bo nie zwyklem prowadzic dysputy z kims, kto zaczyna od proby obrazenia (?) mnie.
Nie zgadzasz sie ze mna, uwazasz ze sie myle, chcesz wytknac mi bledy spoko, z checia poznam twoj punkt widzenia.
Ale jesli swoja argumentacje ubarwiasz i umacniasz w sposob jak powyzej, to trzy slowa dla ojca prowadzacego, sa wszystkim co dla ciebie mam ¯\(ツ)/¯

PLONK!
  • Odpowiedz
@fuechsinn: jesli dla ciebie okreslenie tchorz, uciekinier od odpowiedzialnosci i slaby psychicznie gosc, to jezdzenie po kims, no to faktycznie jezdze po nich, bo takie jest moje zdanie.

Zwroc tylko uwage, ze pisze o ogole, nie o konkretnym samobojcy, przypadku, uzytkowniku itp.

Za stary jestem na wchodzenie w dyskusje z kims, kto w drugim zdaniu swojej wypowiedzi nazywa mnie odklejencem. A nazywa tak dlatego, bo smiem miec inne zdanie. Dla mnie nie jest to ani poloe do dyskusji, ani tym bardziej przyczynek, by serio traktowac takiego
  • Odpowiedz
@PurpleHaze

samobójca to tchórz/ jest jak narkoman/jak dziecko (piaskownica)/nieodpowiedzialny/nie ma jaj/słabeusz

ale z ciebie odklejeniec

ja już się nie bawię ;<
  • Odpowiedz
@fuechsinn: śmiesznie brzmią moralne tyrady pod tagiem #antynatalizm gdzie cała treść jest zwrócona, już z samej nazwy, przeciwko pewnemu zjawisku, a w wykopkowej praktyce często wulgarnie i prześmiewczo przeciwko ludziom - wytworzonej na potrzeby tych poglądów grupie natalistow, przeciwko wszelkim rodzicom i tym co nie krytykują narodzin xd
  • Odpowiedz
@fuechsinn: ale ja nie miaucze, odpisalem komputerowi z odyseji kosmicznej, ze nie mam ochoty z nim dyskutowac, bo nie widze sensu w aegumentacji, skoro bedzie ja przedstawial odklejony. To byl eot z mojej strony i tyle.
A ty weszlas (-es) i zaczynasz przedstawiac swoj oglad na to co, a raczej czego nie zrobilem, a pozniej na to co napisalem.

Dla ciebie samobojcy to ludzie w dramatycznej sytuacji ktorzy mieli odwage wziac sprawy w swoje rece. Maajacy jaja, bedacy kowalami wlasnego losu, zaslugujacy na szacunek.
Mam ich podziwiac, mam im bic brawo ze mieli odwage zrobic ten krok? Powinienem pisac wrecz balwochwalcze posty na mirko, jacy to oni
  • Odpowiedz
To ty piszesz coś odklejonego od rzeczywistości. Po mojej śmierci ja żyje dalej. Spróbuj change my mind.
  • Odpowiedz
@PurpleHaze kto ci każe bić brawo samobójcom? nie ma nic pomiędzy pisaniem "bałwochwalczych postów" a obrażaniem? po co tak wyolbrzymiasz i się ekscytujesz? zluzuj gacie, to tylko mirko ()

po prostu jak masz inne zdanie i wyrażasz je w taki sposób jak to zrobiłeś, to się nie dziw, że ktoś wyrazi swoje zdanie o tobie w podobny. a jak nie chcesz dyskutować to po
  • Odpowiedz
samobójcy to najwięksi egoiści na świecie.


@4ntymateria: O wiele większymi są ludzie, którzy ich stworzyli. Każdej chwili lekkomyślną tworzą nowych oprawców i nowe ofiary
  • Odpowiedz