Wpis z mikrobloga

Yebani deweloperzy, cała kamienica, w której mieszkam oklejona informacją, że w maju wszyscy mają wypad robić (zajebiście będzie teraz szukać czegoś i przeprowadzać się z tym wszystkim) xD Pan deweloper wkupił ostatnie piętro kamienicy, doprowadził do tego, że dach się rozwala i nasłał nadzór budowalny i teraz budynek grozi zawaleniu xDDD Nie ma większych świń niż oni naprawdę. Teraz deweloper odkupi na luzie resztę kamienicy od właścicieli i #!$%@? piękny blok z kurnikami 15m2, na który ludzie się będą zadłużać po 500 tys zł ze wspaniałym kredytem 0% xD Wspaniały jest ten kraj naprawdę xD
#nieruchomosci #warszawa #mieszkaniedeweloperskie #bk0 #bezpiecznykredyt
  • 40
  • Odpowiedz
Chciałbym zauważyć, że kilkanaście metrów dalej też pewien deweloper buduje blok obok jednej kamienicy, której przypadkiem rozwalił ścianę i teraz ta kamienica też grozi zawaleniem i będzie usuwana. Toż to mafia zwykła, której nic nie da się zrobić XDDDDDD
  • Odpowiedz
  • 451
@canismajoris231: afera będzie rozkręcana z tego co wiem, dosłownie około 19 rozkleili wszędzie kartki z informacją, że trzeba #!$%@?ć i jak to zobaczyłem od razu poinformowałem właściciela i jestem ciekaw czego jutro się dowiem
  • Odpowiedz
@Chlebek_Pyszny: czyli jesteś tam tylko najemcą, tak? I co, nie pytają cię o zdanie? xD

Dziwnie to zresztą brzmi, bo czy wykupi piętro czy dwa piętra, o nieruchomości i tak decydują wszyscy współwłaściciele i bez zgody właściciela mieszkania, w którym mieszkasz nikt nie może wyburzyć budynku ani nic w jego miejsce wybudować.
  • Odpowiedz
@Petururururu: ok, to zmieniam komentarz:
budynek grozi zawaleniu przez dach? Toż dachu może nie być a budynek będzie stał. Nie może wspólnota naprawić dachu?

Lepiej? Mi się wydaje, że sens jest ten sam.
  • Odpowiedz
@Chlebek_Pyszny: o, to z dachami może jest typowa zagrywka. Na pradze obserwuję, że jakimś dziwnym trafem - co jakiś czas płoną dachy dwóch pustych kamienic i jakoś nie chcą paść na ryj. Dziwnym trafem deweloper ma dwie inwestycje obok i pewnie przydałyby się do kolekcji te dodatkowe pustostany na zakurnikowanie. To jest tak bezczelne, że zaraz zylka mi pęknie. Warto się rozejrzeć czy nie mają gdzieś obok inwestycji.
  • Odpowiedz
@nilmerg: ale on nie ma pojęcia o temacie w odroznieniu od właściciela. Imba bo koleś przechodził obok i cos przeczytał, a ty z gory łykasz ze przez dach. Niech wypowie sie jakiś właściciel to zobaczymy o co tam chodzi.
  • Odpowiedz
Imba bo koleś przechodził obok i cos przeczytał.


@Petururururu: no to przechodził obok czy tam mieszka i wynajmuje? No nawet jeśli nie jest właścicielem, to ludzie potrafią się komunikować, z sąsiadem pogadać, dowiedzieć się od właściciela od którego wynajmuje. A lokator często wie więcej na temat tego co się dzieje nagłego niż właściciel który patrzy tylko czy mu kasa wpłynęła za wynajem.
  • Odpowiedz